вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Федорощака та членів комісії відбувся II етап конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери Вижницької районної державної адміністрації.

За результатами відсутній переможець конкурсу.

Сьогодні із робочим візитом на Вижниччину в центр вакцинації завітали представники області, а саме: голова обласної державної адміністрації Сергій Осачук та заступниця голови обласної державної адміністрації Наталія Гусак. Вони детально ознайомилися із роботою центру вакцинації спілкуючись із головою районної державної адміністрації Михайлом Чорнеєм та головою міської ради Олексієм Чепілем, а також медиками та людьми, які прийшли на вакцинування.

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Федорощак разом із радницею голови Русланою Клим та начальником служби у справах дітей Людмилою Строїч отримали другу дозу щеплення вакциною Pfizer у центрі вакцинації за адресою: вул. Українська, 63.

Звертаємо увагу, з графіком роботи пунктів щеплень Вижницького району можна ознайомитися за посиланням:

Завантажити

Не втрачайте свій шанс! Подбайте про своє здоров'я та здоров'я рідних  і близьких!

Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Чорней відвідав центр вакцинації за адресою: вул. Українська, 63 отримавши другу дозу щеплення вакциною Pfizer, а також ознайомився із роботою та поспілкувався із пацієнтами щодо важливості вакцинування.

Нагадуємо, що центр масової вакцинації працює щоденно, час роботи – із 10:00 до 16:00. Імунізують усіх охочих вакцинами Moderna та CoronaVac. Записатися на щеплення можна за номером +38 097 142 2508.

Зробіть щеплення – убезпечте себе та близьких!

У першому півріччі 2021 року 1197 підприємств, установ та організацій Чернівецької області подали до служби зайнятості інформацію про наявність 4656 вільних посад. Найбільше вакансій було на підприємствах переробної промисловості (23,3%), сільського, лісового та рибного господарств (13,6%), оптової та роздрібної торгівлі (11,2%), транспорту (8,6%), у сферах охорони здоров’я (8,0%) та освіти (5,9%).

Середній розмір заробітної плати у вакансіях склав 7518 грн. Впродовж січня – червня роботу отримали 3413 осіб. За цей період на нові робочі місця з відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного соціального внеску (це – обов’язковий платіж працедавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування) працевлаштували за направленням обласної служби зайнятості 11 безробітних, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Сьогодні, 31 серпня, у м. Чернівці за адресою: вул. Небесної Сотні, 4 "Студмістечко" відбулася обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Активну участь взяла команда Вижницького району у складі 22-х учасників яку очолила завідувачка інфраструктури містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери Вижницької районної державної адміністрації Кудрик Тамара.

Спортивну вправність та відмінну фізичну підготовку команди державних службовців демонстрували в різних видах спорту, таких як: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

У боротьбі команда державних службовців Вижницького району виборола та посіла 1 місце🏆. 

Вітаємо учасників із перемогою🥇🏆💪

1033 роки тому сталася подія віковічного значення – київський князь Володимир звершив Хрещення Русі-України. Ця історична дата об’єднує українців, живить віру у мир і добро на нашій Богом даній землі. Тож щиро вітаємо всіх зі знаменним святом.

Нині цей день має не лише релігійний зміст, але й символізує торжество української державності, її духовного та культурного злету, уособлює одвічні християнські цінності. Вони стали особливо значущими у боротьбі за свободу та незалежність України.

Від щирого серця бажаю кожному милості Божої, віри, духовного єднання та миру нашій Батьківщині!

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Федорощак разом із в.о. генерального директора ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Наталією Гопко та завідувачкою Вижницької районної філії ДУ "Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Ольгою Сележан із робочим візитом відвідали Путильську, Усть-Путильську, Вижницьку територіальні громади та заклади ПМСД обговоривши питання вакцинації серед працівників державних установ та закладів освіти.

Під час візиту до закладів ПМСД Наталією Гопко були здійснені перевірки щодо правильності умов зберігання вакцини.

21 липня, 2021 року на засіданні Уряду України схвалено постанову, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 року № 259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину». Зміни, зокрема, передбачають виключити з діючої редакції постанови норми, якими регулювалися умови звільнення осіб від адміністративної відповідальності під час карантину. Вказане обумовлене тим, що, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, підстави та умови притягнення осіб до адміністративної відповідальності чи звільнення від неї, мають бути врегульовані виключно на законодавчому рівні і на сьогодні питання щодо підстав звільнення осіб від адміністративної відповідальності в період карантину врегульоване Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Сьогодні за участю начальника служби у справах дітей Людмили Строїч відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

На розгляд членів комісії, було винесено 4 питання. З усіх питань прийняті відповідні рішення.
Архів новин