вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), враховуючи розпорядження Вижницької райдержадміністрації від 26.06.2020 р. №191 «Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації», в середу, 1 липня, ініціативна група провела своє перше засідання.

За результатами обговорень ініціативна група обрала голову та секретаря, погодила кількісний склад майбутньої громадської ради – 15 осіб, які будуть обиратись рейтинговим голосуванням на Установчих зборах, схвалила текст повідомлення, формат заяв та додатків до неї, а також порядок подання документів інститутами громадянського суспільства.

Попередньо визначено, що орієнтовна дата, час та місце проведення установчих зборів  - 2 вересня 15:00 год в приміщенні сесійної зали районної ради. Кінцевий строк подачі документів на участь в установчих зборах – 3 серпня 2020 року.

 
Архів новин