вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

СТАРШИЙ СЕРЖАНТ 80-Ї ОКРЕМОЇ БРИГАДИ ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬК

ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ

«ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

 

(2014, ПОСМЕРТНО)

Народився 27 лютого 1979 року в селі Банилів Вижницького району.

1996 року закінчив Банилівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Строкову службу в армії проходив з 1997 по 1998 роки, де отримав звання старшого сержанта. Здобув професію помічника машиніста. Працював різноробочим.

З початком російської агресії на сході держави 8 квітня 2014 призваний до Збройних Сил України на посаду радіотелеграфіста відділення короткохвильових радіостанцій малої потужності. 13 липня 2014-го року вирушив із загоном на завдання в Луганській області, де колона військової техніки потрапила в засідку диверсійної групи.

Вважався зниклим безвісти. В березні 2015 року тіло Олександра ідентифіковане за допомогою ДНК-експертизи. Похований 28 березня 2015 року в рідному селі Банилів.

Залишились дружина Олеся, доньки Анжеліка та Олександра.

  

Спогади:

 

Дружина Олеся розповідає, що перебуваючи поблизу Луганська, Олександр тричі на день телефонував їй, донечкам і батькам, цікавився їхнім життям, давав поради. «Я чула у слухавці, що там стріляють, гул канонади. Але він заспокоював, що це стріляють десь далеко, а не тут,  де він  знаходиться. Востаннє ми спілкувалися 13 липня 2014 року  близько 20-ї години вечора. А потім – невідомість. Уявіть собі: щодня, щохвилини, щосекунди не зникала думка: «Де Саша? Що з ним трапилось? Чому військові командири мовчать? Чому не шукають?...».

  

Класний керівник Олександра Олена Кузь пригадує, що хлопець був добрим, щирим у стосунках з однокласниками, відповідальним  у виконанні своїх обов’язків. Користувався повагою серед учнів, вчителів.

Зі сльозами на очах промовляє: «Він віддав  своє життя за нас, за Вітчизну. Низько схиляємо у подяці і шані свої голови перед подвигом твоїм, Сашку. Бог обирає найкращих Ти й був, дитино рідна, найкращим: добрим, щирим, відповідальним, як тихе сонечко, що непомітно віддавало себе людям.

Все, що ти встиг зробити для цього світу – ніщо не забере. Навіть смерть. Бо подвиг твій безсмертний!  

Любимо, шануємо, пам’ятаємо».
Архів новин