Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

24 – 25 квітня в місті Сумах проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «КУБОК ПЕРЕМОГИ» серед юнаків та дівчат. В заході брали участь понад 600 спортсменів з різних міст України, також були учасники з Молдови, Білорусі та Росії. З Чернівецької області була запрошена команда під керівництвом тренера – викладача Вижницької ДЮСШ Василя Михальчука. У ваговій категорії 63 кг серед дівчат Богдана Берегова виборола бронзову нагороду, за мить до медалі зупинилися Лука Романовський, Богдан Ковалюк та Артем Симчук, які у своїх категоріях посіли п’яте місце кожен.

У рамках цього дійства на центральному килимі одночасно проводився «МАЙСТЕРСЬКИЙ ТУРНІР» серед жінок. Наша дзюдоїстка Богдана Берегова і тут показала високу спортивну підготовку, в запеклій боротьбі завоювала срібну медаль виконавши норматив «кандидата у майстри спорту України». ВІТАЄМО!