вВідео
Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО! Про проект

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

Розпорядженням Вижницької райдержадміністрації від 08.07.2013р. №162 «Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації   районної державної адміністрації» в районній державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, та розроблено "Порядок складення та подання запитів на інформацію".

 

Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в районній державній адміністрації покладено на відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації.

 

У відділі обладнано місце для роботи із запитами на публічну інформацію. Запити на інформацію можна подати щоденно, з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 (з 13.00 по 14.00 – обідня перерва). Термін опрацювання запиту на інформацію – 5 робочих днів, у разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів.

 

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) прізвище, ім'я, по батькові (для юридичної особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи - найменування) запитувача;

 

2) поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

 

3) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

 

4) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

 

Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК У ФОРМАТІ PDF)

 

Для оформлення інформаційного запиту:

 

усно: телефон (03730) 2-11-31

 

поштою: 59200, м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 

особисто: м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (Каб. №33)

 

факс: (03730) 2-12-46

 

електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Звіт за січень 2017 року  З 1 по 31 січня 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшов 1 інформаційний запит. Запит було задоволено.
Звіт за лютий 2017 року З 01 по 28 лютого 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшов 1 інформаційний запит. Запит було задоволено.
Звіт за березень 2017 року  З 01 по 31 березня 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшов 1 інформаційний запит. Запит було задоволено.
Звіт за квітень 2017 року З 01 по 30 квітня 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшов 1 інформаційний запит. Запит було задоволено.
Звіт за травень 2017 року З 01 по 31 травня 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшло 2 інформаційні запити. Запити було задоволено.
Звіт за червень 2017 року З 01 по 30 червня 2017 року до районної державної адміністрації запитів на інформацію до районної державної адміністрації не надходило.
Звіт за липень 2017 року З 01 по 31 липня 2017 року на розгляд до районної державної адміністрації надійшло 2 інформаційних запити. 1 запит було направлено розпоряднику інформації, 1 запит було задоволено. Архів новин