вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

Розпорядженням Вижницької райдержадміністрації від 08.07.2013р. №162 «Про удосконалення заходів щодо забезпечення доступу до публічної інформації   районної державної адміністрації» в районній державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, та розроблено "Порядок складення та подання запитів на інформацію".

 

Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації в районній державній адміністрації покладено на відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації.

 

У відділі обладнано місце для роботи із запитами на публічну інформацію. Запити на інформацію можна подати щоденно, з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 (з 13.00 по 14.00 – обідня перерва). Термін опрацювання запиту на інформацію – 5 робочих днів, у разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів.

 

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) прізвище, ім'я, по батькові (для юридичної особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи - найменування) запитувача;

 

2) поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

 

3) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

 

4) підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

 

Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК У ФОРМАТІ PDF)

 

Для оформлення інформаційного запиту:

 

усно: телефон (03730) 2-11-31

 

поштою: 59200, м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 

особисто: м. Вижниця, вул. Українська, 88а, відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (Каб. №33)

 

факс: (03730) 2-12-46

 

електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до процедури обліку запитів на інформацію в районній державній адміністрації.

 

2. Облік запитів на інформацію здійснюється районною державною адміністрацією.

 

3. Ведення обліку запитів на інформацію до районної державної адміністрації чи її керівництва покладається на відділ внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації (далі – Відділ).

 

4. Відділ здійснює облік запитів на інформацію у електронній формі, згідно з додатком.

 

5. Щороку, до 15 січня, реєстр запитів на інформацію (у разі ведення у електронній формі) за попередній рік видруковується на паперових носіях та скеровується на зберігання до відповідної справи номенклатури справ. 

 

 
Архів новин