вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 липня 2019 року 126 «Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації», враховуючи протокол засідання ініціативної групи №1 від 09 липня 2019 року, Вижницька райдержадміністрація оголошує про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації.

Відповідно до п. 8 Типового положення про Громадську раду затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами та доповненнями, для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади,

У п'ятницю, 29 березня, о 15.00 год. в кабінеті голови райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації. 

На обговорення виносяться такі питання:

1. Реформа децентралізації у Вижницькому районі: завершення об'єднання територіальних громад та реформування районного рівня.

2. Підбиття підсумків діяльності громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації за 2017-2019 роки.  

3. Про приведення Положення про Громадську раду при Вижницькій райдержадміністрації у відповідність до Постанови КМУ від 03.11.2010 року №996 (з проектом Положення можна ознайомитись ТУТ).

4. Створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації.

Вчора, 26 червня, в залі засідань районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Миколи Фуштея та керуючого справами районної ради Георгія Івоняка. Представники інститутів громадянського суспільства розглянули звіт голови Громадської ради Василя Іванчука, доповнивши звітами про власну громадську діяльність та вирішили опублікувати загальний звіт про роботу Громадської ради в засобах масової інформації.

Скликається засідання Громадської ради, яке відбудеться у середу, 26 червня, о 15.00 год. в залі засідань районної ради.

 

На обговорення виносяться такі питання:

 

Завтра, 02 квітня о 16-ій годині в кабінеті голови райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації

Вже понад 25 років в Україні існує така інституціалізована форма владно-громадської взаємодії, як громадські ради, що створюються і діють при органах публічної влади.

Певним стимулом для органів влади щодо запровадження інституту громрад є вимоги, пов’язані із реалізацією Україною курсу на європейську інтеграцію. Оскільки чи не найголовнішою умовою прийняття будь-якої країни до складу «європейської сім’ї» є створення в ній інфраструктури демократичних інституцій та забезпечення належних умов для їхнього сталого функціонування.
Архів новин