вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У четвер, 07 листопада, о 15.00 у у залі засідань районної ради відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації. 

На обговорення виносяться такі питання:

1. Децентралізація і адмінреформа.

2. План роботи громадської ради на 2020 рік. Пропозиції.

3. Створення музею народної творчості.

4. Різне.

По завершенню другого тижня роботи на посаді голови райдержадміністрації Михайло Чорней 6 березня взяв участь в роботі громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації. В полі зору громадськості – епідеміологічна ситуація та стан готовності закладів охорони здоров’я в районі в зв’язку із поширенням вірусу COVID-19 в світі, 

01 жовтня 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації. На підставі  п.9 ч.1 ст.39, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови КМУ від 03.11.2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), 

У п’ятницю, 06 березня, о 17.00 скликається засідання громадської ради при районній державній адміністрації. Місце проведення – зал засідання районної ради.

На обговорення виносяться такі питання:

На минулому засіданні громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації було прийнято протокольне рішення, щодо проведення перемовин із представниками інститутів громадянського суспільства Путильщини задля висловлення спільної думки жителів високогірних районів щодо майбутнього адміністративного поділу Чернівецької області на райони.
Архів новин