вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Як інформує Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області, з 1 липня 2019 року набирає чинності Порядок розслідування та обліку  нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області повідомляє, що відповідно до постанови №520 від 19.06.2019 «Про внесення змін до Порядку казначейського обслуговування коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування» рахунки за балансовим рахунком 3717 «Рахунки державних позабюджетних фондів»

Управління ДМС у Чернівецькій області звертає вашу увагу на розділ «Часті питання» на сайті ДМС України
https://dmsu.gov.ua/faq.html, що був створений для спрощення доступу  громадянам до корисної інформації щодо послуг  у сфері міграції.

Він складається з відповідей на найбільш популярні запитання, які зазвичай задають відвідувачі міграційної служби під час особистих консультацій.

Наявність у громадянина України біометричного паспорту надає право на безвізовий в’їзд до країн Європейського союзу. Головною умовою  успішного користування безвізовим режимом є правило не перевищувати 90-денний термін перебування в країнах ЄС за кожні 180 днів протягом року. Безвізовий режим не надає права на проживання, працевлаштування, роботу за контрактом, ведення підприємницької діяльності.

23 червня на центральному стадіоні міста Новоселиця відбулася обласна Спартакіада серед державних службовців. Символічно, що спортивне дійство за участю державних службовців краю проходило саме в день відзначення професійного свята – Дня державної служби, що тільки подвоїло бажання здобути перемогу.

21 червня 2019 року в приміщенні ресторану «Мілена» м. Чернівців відбувся XII обласний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надій» для людей з обмеженими фізичними можливостями, які знову демонстрували свої вміння, любов та жагу до життя.

Скликається засідання Громадської ради, яке відбудеться у середу, 26 червня, о 15.00 год. в залі засідань районної ради.

 

На обговорення виносяться такі питання:

 

Управління ДМС у Чернівецькій області  звертає увагу буковинців, що у зв’язку з відзначенням Дня Конституції у п’ятницю, 28 червня не працюватимуть обласний апарат та всі територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області.

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ Колос»  Анатолій Радул, у неділю, 23 червня,  в селі Мигове було проведено  сільський турнір по футболу  присвячений Дню Молоді.

У турнірі взяли участь чотири команди. Перше місце виборола команда кута «Центр», друге місце здобула команда кута «Горкут» та третє місце зайняла команда «Юніор».

Відповідно до п. 8 Типового положення про Громадську раду затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами та доповненнями, для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійсненні громадського контролю за їх діяльністю в райдержадміністрації  створюється  ініціативна група для підготовки та проведення установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації.
Архів новин