вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З 09.12.2019 року по 13.12.2019 року з нагоди 30-річниці Конвенції ООН про права дитини та святкування проголошення Загальної декларації прав людини Вижницький РВ ДМСУ в Чернівецькій області ініціює в усіх навчальних закладах району проведення  Всеукраїнського уроку «Права людини» (10 грудня), тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру у формі лекцій, бесід, зустрічей за круглим столом, правових конкурсів, ігор, змагань тощо (з 9 по 13 грудня).

28 листопада директор Мигівського  НВК-опорного закладу Вижницької районної ради  Кравчук І.А. та вчителі початкових класів цієї ж школи Фівкіна Н.П., Жебчук М.С.  взяли участь у  Всеукраїнському форумі учасників пілотного експерименту НУШ «АГЕНТИ ЗМІН» (м. Київ, НСК «Олімпійський»).

Питання фотографування на документи, які посвідчують особу, уже тривалий час турбує людей, що мають різну конфесійну належність. Це стосується і громадян України, і іноземців та осіб без громадянства, які документуються в Україні. Звісно, що численні запити даного спрямування від представників різних віросповідань не залишилися поза увагою Міністерства внутрішніх справ України та Міграційної служби.

Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про  ВІЛ  і  СНІД.  Більшість,  правда,  впевнені  в  тому,  що  ця  проблема  їх  не стосується.  Щоб  така  впевненість була  виправданою,  щоб  мати  можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛ-інфекція сьогодні, яка охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу.

27 листопада 2019 року у Вижницькій спеціалізованій школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука відбувся семінар за участі практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО Вижницького району та Вижницької міської ради на тему: «Використання елементів арттерапії у роботі з дітьми».

28 листопада 2019 року логопеди та  практичні психологи  закладів загальної середньої освіти Вижницького району, Вашківецької та Вижницької міських рад вивчали досвід роботи  педагогічного колективу  комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» для дітей зі зниженим слухом.

Вчора, 02 грудня 2019 року Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради та за сприяння Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю провів обласний захід «Зоряні надії». 

В листопаді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка проведено засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам, відібраним та направленим Вижницьким РВК для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних силах України за рахунок районної програми «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016-2020 роки».

Завтра, 3 грудня, відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами – людей, які щодня докладають надзвичайних зусиль, мають неабияку силу духу і які, дещо більше ніж інші, потребують уваги та турботи суспільства.

Іноземці та особи без громадянства, які бажають перебувати на території України на законних підставах, повинні подбати про те, аби отримати документи, які посвідчують їх особу. Такими документами є біометричні посвідки на тимчасове або постійне проживання, а також документи, які оформляють біженці та особи, які потребують додаткового захисту. Зазначимо, що процедура документування зазначених осіб включає сканування відбитків пальців, фотографування та збереження відцифрованого підпису особи.
Архів новин