вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З метою врегулювання питання вступу на навчання до закладів вищої освіти України (у тому числі коледжів та технікумів) осіб, які з певних причин не отримали паспорт громадянина України у формі картки, проведено нараду під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича та Голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка.

Пісня об'єднує всіх. Так, на запрошення Союзу українців Румунії (голова Валентіно Леонте) працівники Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля Ольга Дроняк, художній керівник, Анна Ватаманюк, провідний методист та аматорський вокальний ансамбль «Заграва» Мигівського сільського будинку народної творчості та дозвілля, керівник Галина Москалюк у складі творчої делегації від Чернівецької обл.

Державна служба України з питань праці інформує щодо рівня травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.

Загалом в Україні на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства торік травмувалося 59 осіб, з них двоє осіб загинули.

Упродовж п’яти місяців 2019 року травмовано 16 осіб, з них троє працівників загинули.

У Вижницькій районній державній адміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В», зокрема:

- спеціаліста сектору цивільного захисту населення Вижницької районної державної адміністрації

З умовами конкурсу можна ознайомитися ТУТ.

Вчора, 26 червня, в залі засідань районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Вижницькій райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації Миколи Фуштея та керуючого справами районної ради Георгія Івоняка. Представники інститутів громадянського суспільства розглянули звіт голови Громадської ради Василя Іванчука, доповнивши звітами про власну громадську діяльність та вирішили опублікувати загальний звіт про роботу Громадської ради в засобах масової інформації.

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову та гарантує місцеве самоврядування.

Завершився обласний огляд-конкурс театральних колективів «Буковинська театральна весна-2019». У заключному турі обласного конкурсу взяли участь 29 театральних колективів, серед яких народні аматорські театри, театри малих форм, дитячі та юнацькі театральні колективи.

Верховенство права, унітарність та неподільність держави, державна українська мова, визнання найбільшими цінностями людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності і безпеки – це одні з основоположних канонів існування України, які закріплені її Основним Законом – Конституцією. Відзначення Дня Конституції впродовж 23-ох років після її прийняття може сприйматись по-різному, але кожен має погодитись, що цей документ є основоположним для існування нашої держави та встановлює правила, які є необхідними для нормального функціонування держави Україна.

Сьогодні фахівці відділу активної підтримки безробітних Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості на чолі з директором організували та провели виїзну акцію із використанням мобільного центру професійної орієнтації на тему: «День профорієнтації. Я і моя професійна мрія.

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри»  Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області (03722) 4-68-85, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління  050-434-40-30, 097-956-08-81 або надіслати листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Архів новин