вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вижницька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості проводить заходи спільно з соціальними партнерами для людей з інвалідністю. В рамках проведення Декади зайнятості відбувся семінар-тренінг за участю осіб з інвалідністю на тему: «Повір у себе. Твоя професія та перспективи працевлаштування. Бажана робота. Твої життєво важливі цілі. Роздуми при виборі професії. Вирішення питання працевлаштування».

Перший тиждень зими багатий на важливі для українського  суспільства дні:

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області наголошує, що з метою своєчасного здійснення розрахунково–касового обслуговування у 2020 році, у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, 

За 11 місяців цього року  2877 роботодавців поінформували про наявність 15570 вакантних посад, служба зайнятості укомплектувала 9804 вакансії, рівень укомплектування склав 63%.

«Середній розмір заробітної плати по вакансіях 6487 грн., в той час як у минулому році було  5638 грн. Питома вага вакансій із заробітною платою вище мінімальної склала 73,6%», - повідомляє заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

4 грудня в приміщенні Вижницької районної бібліотеки відбулася презентація нових книг Михайла Софійчука «Думки. Вислови. Афоризми та різне» в двох томах,  «Роздуми». Модератор заходу провідний бібліотекар Вижницької районної бібліотеки Світлана Мензак розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях автора.

На презентацію завітали друзі автора, члени клубу творчої інтелігенції «Німчич», поціновувачі творчості, учнівська молодь та бібліотечні працівники району.

Так, 03 грудня Кіцманською місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів з питань попередження та протидії правопорушенням у сфері лісокористування та окремим злочинам у сфері господарської діяльності щодо виготовлення, перевезення та використання товарів  із незаконно виготовленими та підробленими марками акцизного податку на території Вижницького та Путильського районів.

Відповідно до змін до пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998р. № 1352 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» (далі - Постанова № 1352), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 року № 925 «Про внесення змін до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації», 

22 листопада 2019 р. в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» пройшов обласний конкурс юних талантів «Буковинська зіронька». 

54 конкурсанти змагалися  у номінаціях «Вокал», «Художнє читання» та «Хореографія».

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області звертає увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 №964 внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти».

Ми пишаємося нашою сильною і непереможною армією. Дякуємо нашим військовим за захист, стійкість, витримку і силу!

Сьогодні також ми дякуємо і схиляємо голови перед усіма воїнами, які загинули у цій російсько-українській війні.


Вічна слава і пам'ять!
Архів новин