вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

До виборів рятувальниками Вижницького РС У ДСНС були проведені інструктажі з головами та членами виборчих дільниць. З метою, недопущення виникнення пожеж та інших надзвичайних подій Вижницький РС У ДСНС нагадує, основні правила пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці.

16 липня 2019 року нас очікує історична подія – набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!
Ось текст цього закону, за який українці боролися багато років і який нарешті починає діяти:
https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/2704-19

Відповідно до п. 8 Типового положення про Громадську раду затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами та доповненнями, для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади,

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 липня 2019 року 126 «Про затвердження персонального складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації», враховуючи протокол засідання ініціативної групи №1 від 09 липня 2019 року, Вижницька райдержадміністрація оголошує про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації.

Дотримуватись правил пожежної безпеки у період жнив важливо не лише тоді, коли зернові культури дозрівають, а й у період збиральної кампанії. Належне виконання протипожежних вимог дозволяє зберегти вже вирощений врожай від вогню, аби згодом на наших столах лежав запашний хліб.

До уваги роботодавців!

Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області повідомляє, що на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019р. № 520 внесені зміни до реквізитів поточних рахунків відділення.

 

На Буковині з початку року за сприяння служби зайнятості власну справу відрив 31 безробітний. Загалом вони отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю на суму 1 млн 280 тис грн.

У зв’язку з проведенням виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року звертаємо увагу буковинців, які подали заяву на оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, на необхідність своєчасного звернення до підрозділів міграційної служби області.

Нагадуємо, що єдиною підставою для участі у виборчому процесі є наявність у виборця паспорта громадянина України у формі ID-картки або паспорта-книжечки.

Термін «тероризм» - з латинської «terror» - означає  страх та жах. Тероризм не має національностей і кордонів, перед його загрозою рівні усі нації і держави.

Служба безпеки України є головним органом у Єдиній загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю. Її територіальною підсистемою є Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернівецькій області, яка вживає постійних заходів із забезпечення належного рівня захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань краю.

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є документом, який посвідчує особу та підтверджує громадянство на території України. Його основною перевагою є високий рівень захисту. Завдяки імплантованому електронному безконтактному носію (БЕН), який містить персональні та біометричні дані власника ID-картки, її на сьогоднішній день неможливо підробити чи скопіювати.
Архів новин