вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У перші дні аварії основні зусилля спрямовували на зниження радіоактивних викидів зі зруйнованого реактора, аби запобігти серйознішим наслідкам.

Ліквідатори працювали в небезпечній зоні позмінно: ті, хто набирав максимально допустиму дозу радіації, виїжджали, а на їхнє місце приїжджали інші.

Крім чоловіків на службу брали багато жінок: кухарки, медики, дозиметристи. Їх робота межувала зі смертельною небезпекою.

Основна частина ліквідаційних робіт була виконана у 1986–1987 рр. У них брали участь приблизно 240 тисяч людей.

 

Влада тривалий час навіть не визнавала факту використання мобілізованих у ліквідації аварії на ЧАЕС. І в історію ці майже 700 ліквідаторів увійшли як «зниклий батальйон». Усього ж на атомній станції в перші роки працювали понад чверть мільйона ліквідаторів.

Сьогодні в будинку дитячої та юнацької творчості у Вижниці відбулася презентація ювілейного 30 числа літературно-мистецького та науково-освітнього журналу «Німчич», який вийшов у світ в грудні поточного року за кошти районного бюджету та на виконання заходів районної комплексної Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2017-2020 роки.

В рамках Тижня Права спеціалістом сектору молоді та спорту Едуардом Кермачем, вчителем історії Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. Аллою Чепигою та соціальним педагогом Людмилою Візер було проведено урок «Подорож в країну Права. Права та обов'язки учнів» у 6-А класі. Учні готували малюнки та твори на теми: «Права та обов'язки», «Добро та зло», «Мої мрії».

Протидія неврегульованій міграції є одним з найважливіших напрямків діяльності міграційної служби, що дозволяє мінімізувати кількість порушень міграційного законодавства та впливати на криміногенну ситуацію в країні. 

Вчора, 10 грудня, на щотижневій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації в.о. голови райдержадміністрації Юрій Татарин узгодив з підлеглими шляхи вирішення поточних питань та планів роботи на найближчі тижні.

Зокрема, дано доручення забезпечити запаси підсипної суміші на всій протяжності автомобільних доріг району, розпорядникам -  проаналізувати залишки  коштів та в разі необхідності здійснити їх перерозподіл, відділу освіти - провести аналіз меню та ціни на харчування в закладах освіти району перед укладенням договорів на наступний рік, сектору цивільного захисту населення - прозвітувати найближчим часом про результати інспекторських перевірок на предмет пожежної безпеки закладів району з масовим перебуванням людей, тощо.

Згідно положень статті 13 Загальної Декларації прав людини, кожна особа має право вільно пересуватися i обирати місце проживання у межах будь-якої держави. У пункті 2 цієї ж статті зазначено, що кожна людина має право покинути будь-яку країну, включаючи свою власну, i повертатися до своєї країни.

З початком зимових канікул нерідко постає питання виїзду дітей за кордон та оформлення у зв’язку з цим  паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Пропонуємо батькам звернути увагу на важливі моменти оформлення паспортного документа, щоби не довелося псувати дітям новорічні свята та скасовувати поїздку.

Вчора, 10 грудня, у Вашківецькій ОТГ відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг. Завдяки співпраці громади та Програми «U-LEAD з Європою» було розроблено комплексний підхід до створення системи надання адмінпослуг. У ЦНАП міста Вашківці створено шість робочих місць, а ще два віддалених робочих місця буде в селах Замостя та Карапчів. В оновленій будівлі з всім необхідним обладнанням громадяни зможуть отримувати 93 види послуг.

Державна служба України з питань праці повідомляє: під час опалювального сезону  у закладах та установах соціально-культурного спрямування різко зростає ймовірність виникнення  нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі, під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання, нагрівальних електричних приладів.

Документами, що дозволяють іноземцям та особам без громадянства легально проживати на території України, є посвідки на постійне та тимчасове проживання.
Архів новин