вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Шановні жителі району!

  Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, рятувальники Вижницького РС У ДСНС України у Чернівецькій області звертаються до Вас з проханням: дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята.

25 листопада 2019 року у  закладах загальної середньої освіти Вижницького району стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства», яка охоплює наступні важливі дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня -  Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня - Міжнародний день волонтера, 6 грудня – роковини інциденту в Монреалі, 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня -Міжнародний день прав людини

Сьогодні, 17 грудня, в залі засідань районної ради зібралися представники Народного Руху Вижниччини, Всеукраїнського товариства «Просвіта», очільники районної влади та об’єднаної територіальної громади, старшокласники аби відзначити 30-річчя створення Народного Руху у Вижницькому районі. 

В період з 21 листопада по  17  грудня 2019 року в закладах загальної середньої освіти району проводився місячник оборонно-масової роботи приурочений відзначенню 6 грудня  -  Дня Збройних Сил України.

Місячник було розпочато з урочистих лінійок в закладах освіти, на яких вчителі предмету «Захист Вітчизни» ознайомили всіх присутніх з планом заходів місячника.

Вчора, 16 грудня, в малій залі кінотеатру ім.Т.Шевченка у Вижниці відбулася презентація документальної стрічки «Соловей співає доки голос має», яку презентувала авторка фільму Леся Воронюк та  громадський діяч і науковець Михайло Павлюк для учнів Вижницької ЗОШ та гімназії, за участі керівництва району та Вижницької об’єднаної територіальної громади

Вчора, 17 грудня, у Чернівцях відбувся конкурс «Успішна пані Буковини-2019», участь в якому взяли 12 панянок - з Чернівців та районів Чернівецької області. 

«Це вже 17-й такий конкурс у Чернівцях. Але цьогоріч ми змінили формат - розширили географію конкурсу: у ньому беруть участь не лише жінки з Чернівців, а з усієї Буковини, - розповіла Іванна Герасимчук, переможниця конкурсу «Успішна пані Чернівців-2014». - Організували конкурс театр народних традицій «Чернівчанка» за підтримки міського голови».

Станом на 16 грудня 2019 року в службі зайнятості перебуває на обліку 5293 безробітних. З них  63,3% склали жителі сільської місцевості, 56% - жінки, 30% - молодь віком до 35 років, 38,8% - особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні.

Образотворче мистецтво спрямоване навчити дітей бачити прекрасне в оточуючому світі, сприяти духовно-творчому розвитку особистості, розкрити у дитини всі приховані здібності та таланти.

            Традиційно наприкінці року проводиться перший етап конкурсу «Учитель року 2020». 10 – 11 грудня 2019 року в Коритненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено конкурсні випробування у номінації «Образотворче мистецтво». 

Станом на 16 грудня 2019 року в службі зайнятості перебуває на обліку 5293 безробітних. З них  63,3% склали жителі сільської місцевості, 56% - жінки, 30% - молодь віком до 35 років, 38,8% - особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні.

Звертаємо увагу мешканців Вижницького району на зміни у графіку роботи Вижницького РВ УДМС у Чернівецькій області у зв’язку з відзначенням новорічно-різдвяних свят.

Робочий день з вівторка 31 грудня 2019 р. буде перенесено на неділю 29 грудня 2019 р.
Архів новин