вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Як інфоомує сектор з питань молоді та спорту райдержадміністрації з метою не лише організації активного відпочинку, а й для формування любові до спорту, командного духу та здорових звичок 16 липня в таборі «Юність» проведено справжній «Олімпійський день», на якому була присутня справжня чемпіонка України по стрільбі з лука Анжела Олесик

Відтепер за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному веб-сайті ДМС іноземці та особи без громадянства зможуть дізнатися стан розгляду їх заяв на продовження строку перебування на території України та надання дозволу на імміграцію в Україну.

Використання пестицидів в окремих галузях народного господарства, у колективних та індивідуальних садах і городах, в закладах охорони здоров'я та побуті повинно здійснюватись у відповідності з Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та "Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні" та доповненнями до «Переліку…».

Реалізувати право голосу на виборах 21 липня громадяни України можуть як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою

Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт.

Кіцманська місцева прокуратура інформує, що адміністративна відповідальність за порушення виборчого законодавства прописана в ст. ст. 212-10, 212-11, 212-12, 212-13, 212-14, 212-15, 212-16, 212-17, 212-18, 212-19, 212-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою покарання у вигляді штрафу від 51 до 3400 гривень.

Сьогодні, 16 липня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Татарин провів розширену нараду за участю голови районної ради Михайла Андрюка, народного депутата Івана Рибака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників служб, установ, організацій району та голів місцевих рад. 

З метою сприяння громадянам у реалізації виборчого права під час голосування на позачергових виборах народних депутатів України всі територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області 20 та 21 липня видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у вигляді ID-картки за наступними графіками:

20.07.2019 р. (субота) – з 09.00 до 18.00;

21.07.2019 р. (неділя) – з 08.00 до 20.00;

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:

Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401.

Міністерство культури проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населення власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Онлайн-анкета знаходиться за посиланням:https://bit.ly/2XMIKEd.

На Буковині служба зайнятості пропонує 1374 вакансії, серед них 132 пропозиції роботи із зарплатою від 10 до 17 тис. грн, а 136 вакансій від 8 до 10 тис. гривень.

«Найбільш оплачуваними й надалі залишаються робітничі професії. В першій сотні вакансій із найвищими зарплатами лише 14 вакансій для людей, які мають вищу освіту, всі решта для працівників з інструментом та на виробництво», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Архів новин