вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

На  сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Для вирішення цього питання, а також недопущення заборгованості із виплати заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску при Вижницькій районній державній адміністрації діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. 

Нагадуємо, що незабаром на Вижниччині відбудеться XХVI Міжнародний Гуцульський фестиваль, який має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Отже, що відбуватиметься наприкінці літа на Вижниччині

Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Чернівецької області бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

Профілактична робота з дітьми триває і влітку. Так, сьогодні, 23 липня, фахівці служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели роз’яснення для відпочиваючих в таборі «Юність» щодо правил безпеки під час літнього відпочинку, неприпустимості здійснення крадіжок, булінгу, тощо.

Як повідомляє голова Вижницького МО ГО «Колос» Анатолій Радул, 14 липня в селі Банилів були проведені змагання серед ФСК району з волейболу. В змаганнях взяли участь чотири команди: м.Вижниця,с.м.т.Берегомет, с.Іспас та с.Банилів.

Вижницька райдержадміністрація просить власників житлових приміщень, які мають намір їх продати звертатись до служби у справах дітей Вижницької райдержадміністрації. До уваги братимуться житлові приміщення в придатному для проживання стані з повним комплектом документів на право власності.

На підтримку Мовного закону в межах всеукраїнської кампанії Мова об'єднує вчора, 16 липня, в районі проведено літературно-музичний марафон за участю провідних митців, літераторів, поетів, учасників художньої самодіяльності. Культурно-мистецький марафон-перфоманс «Мова об’єднує» пройшовся Вашківцями, Миговом, Берегометом та Вижницею, де українське слово та пісня линули із серця.

Вже наступного четверга за ініціативи  ГО «Волонтери Вижниці» у Вижниці відбудеться неймовірна зустріч з мандрівником, який на своєму байку проїхав навколо земної кулі. Позитивний і наполегливий ентузіаст Валерій Кришень презентує свою книгу про мандрівку, а ще розповість про лайф-хаки в подорожах, волонтерство та відповість на всі запитання допитливих мрійників і не тільки.

Хороший приклад для вчителів фізичного виховання! Вчитель фізики Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. виграв конкурс «Darijo-33». У березні стартував спільний проект Даріо Серна і фонду Shakhtar Social під назвою «Darijo-33». Дитячі аматорські футбольні команди, шкільні та дворові, надсилали заявки для участі в конкурсі від екс-капітана «оранжево-чорних».

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує суб’єктів господарювання  щодо необхідності належного проведення робіт підвищеної небезпеки, у тому числі, й робіт у замкненому просторі.

Роботи у замкненому просторі, зокрема,  у колодязях, люках та відстійниках,  мають проводитись винятково  кваліфікованим персоналом, укомплектованим для цього всіма необхідними засобами індивідуального захисту.
Архів новин