вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У зв’язку із завершенням бюджетного 2019 року Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області працюватиме в такому режимі:

26 та 27 грудня 2019 року -  в режимі продовженого банківського дня (на 2 години);

На виконання вимог ч. 3 ст. 42 та ч. 2 ст. 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” в області з 01.01.2020 проведено перерахунок пенсій у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати. Зазначений перерахунок стосувався осіб, які досягли 65-річного віку та мають страховий стаж для чоловіків 35 років, для жінок – 30 років. Загалом в області перераховано пенсії 44779 особам. Середній розмір підвищення становить 93,18 грн.

Учора у місті Вижниця  відбувся дитячий турнір  з міні-футболу до дня Святого Миколая. У турнірі взяли участь команда «Юніор», «Юніор2», Мигове-Берегомет, міста Вижниці, села Іспас та смт.Кути.У віковій групі 2009-2010 років перше місце здобула команда «Юніор» Мигове-Берегомет, друге - команда села Іспас,третє – «Юніор 2» Мигове-Берегомет.  

Вчора, 20 грудня, відбулося засідання чергової XХХІІ сесії Вижницької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Михайло Андрюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Татарин, голови об’єднаних територіальних громад та керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району й громадськість.

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:  

згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці», роботодавець зобов’язаний забезпечити проведення  з працівниками інструктажів з питань промислової безпеки та охорони праці.

Про особливості життя в гірському прикордонному селі Фальків на Вижниччині нещодавно написала газета «Експрес». Далі – мовою оригіналу.

Пригадайте, якого дискомфорту вам завдає тимчасове вимкнення світла – планове чи аварійне. Продукти в холодильнику псуються,пральну машину не запустиш, дозвілля теж обмежене: ні книжку почитати,ні радіо послухати. А що як відсутність електроенергії – не тимчасова незручність, а постійна обставина?

Сьогодні, в день Святого Чудотворця Миколая, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах зі святами та передали їм солодкі подарунки.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області повідомляє, що відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 року №336 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» з 03.01.2020 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Вчора, 18 грудня, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації та ювенальною превенцією обстежили умови проживання дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та дітей, що знаходяться під опікою в селах Іспас, Мілієво, Банилів, Слобода-Банилів, Замостя та місті Вашківці.

День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.
19 грудня 2019 року чимало гостей зібралося в будинку дитячої та юнацької творчості.
Архів новин