вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Відповідно до статті 131-1 Конституції України, в Україні діє прокуратура, яка здійснює представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом. Закон України «Про прокуратуру» визначає, що прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому цим Законом, здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Наразі в Україні активно втілюється у життя діджиталізація державних процесів. Час та прогрес не стоять на місці, а відтак – вимоги від суспільства до державних інституцій змінюються з кожним днем. Звісно, що ці процеси, часто безпосередньо стосуються і міграційної сфери, особливо зважаючи на те, що серед іншого одним з ключових завдань Міграційної служби є оформлення і видача громадянам України документів, які посвідчують особу та підтверджують громадянство.

Вчора, 20 грудня, відбулося засідання чергової XХХІІ сесії Вижницької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Михайло Андрюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Татарин, голови об’єднаних територіальних громад та керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району й громадськість.

На сьогодні паспорт є документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави. В Україні такими документами є внутрішній паспорт громадянина України – у формі ID-картки або книжечки зразка 1994 року, а також закордонний паспорт. Але що ж робити, якщо ці важливі документи або ж один з них було викрадено?

Про особливості життя в гірському прикордонному селі Фальків на Вижниччині нещодавно написала газета «Експрес». Далі – мовою оригіналу.

Пригадайте, якого дискомфорту вам завдає тимчасове вимкнення світла – планове чи аварійне. Продукти в холодильнику псуються,пральну машину не запустиш, дозвілля теж обмежене: ні книжку почитати,ні радіо послухати. А що як відсутність електроенергії – не тимчасова незручність, а постійна обставина?

З початку року роботодавці поінформували про майже 16 тис. вакансій на підприємствах та установах області. З них лише 580 пропозицій роботи із заробітною платою від 10 тис. грн. На сьогодні ще 99 високооплачуваних пропозицій роботи потребують укомплектування.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області повідомляє, що відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 року №336 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» з 03.01.2020 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

У зв’язку із завершенням бюджетного 2019 року Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області працюватиме в такому режимі:

26 та 27 грудня 2019 року -  в режимі продовженого банківського дня (на 2 години);

День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.
19 грудня 2019 року чимало гостей зібралося в будинку дитячої та юнацької творчості.

На виконання вимог ч. 3 ст. 42 та ч. 2 ст. 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” в області з 01.01.2020 проведено перерахунок пенсій у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати. Зазначений перерахунок стосувався осіб, які досягли 65-річного віку та мають страховий стаж для чоловіків 35 років, для жінок – 30 років. Загалом в області перераховано пенсії 44779 особам. Середній розмір підвищення становить 93,18 грн.
Архів новин