вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Вижницькому районі з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Вижницькою райдержадміністрацією за участі управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей  спільно з Вижницькою ОТГ та Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадською організацією «Центр розвитку громад. Ідея.Дія.Результат» проведено круглий стіл та семінар на тему «Людина – не товар», а також  інформування громадян з питань не потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Деякі активні вчителі знаходять заняття  для своїх вихованців навіть влітку і навіть під час літніх канікул. Так, педагоги та учні Лукавецької ЗОШ за підтримки сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації днями вирішили не просто здійснити прогулянку лісом, а підкорити найвищу вершину України. Про враження від походу на своїй сторінці у соцмережі написав один з організаторів Петро Олексюк.

22 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський видав Указ «Про розвиток регіону українських Карпат». Документ має на меті стимулювати соціально-економічний розвиток, підвищити інвестиційну привабливість, сприяти розбудові рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат.

У разі проведення платежів з небюджетних рахунків, підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці подають до управління Казначейства підтвердні документи, у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

Перелік підтвердних документів, які подаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів до управління Казначейства, є орієнтовним і може змінюватися залежно від змін у законодавстві.

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили на хабарі відповідального секретаря одного з коледжів міста Новоселиця.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагала та отримала від абітурієнтки одну тисячу євро за сприяння в успішній здачі вступних іспитів та зарахування на навчання в коледжі.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З початку року на водоймах області внаслідок необережного поводження на воді загинуло 16 людей.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Сьогодні, 29 липня, Руслан Сенчук провів зустріч із колективом Вижницької районної державної адміністрації, представникам організацій та установ району, під час якої повідомив про складення ним повноважень голови Вижницької районної державної адміністрації.

Згідно із розпорядженням Президента України № 194/2019-рп від 11 липня 2019 року, Руслан Сенчук звільнений з посади голови Вижницької районної державної адміністрації Чернівецької області у зв’язку із закінченням повноважень Президента України.

АТ «Укрзалізниця» повідомляє, що станом на 24.06.2019 на станціях, перегонах, територіях підрозділів, внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу, зазнали травм різного ступеня важкості 265 сторонніх осіб проти 267 у минулому році, у тому числі 167 зі смертельним наслідком проти 152 у минулому році.

Подорожі, пригоди, мрія, натхнення – про це і не тільки вчора розповідав мотомандрівник Валерій Кришень під час презентації у Вижниці своєї книги «Проїду світ», яка описує його навколосвітню мандрівку на славнозвісному мотоциклі Honda Africa Twin 750. Зазвичай так і буває, що люди, які люблять свою справу  вміють надихати й інших на здійснення мрій. 
Архів новин