вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Під час спекотної погоди на території нашої держави різко зростає кількість пожеж в природних екосистемах внаслідок людської недбалості.

Територія Чернівецької області вкрита  сіткою лісів. А лісові масиви, як відомо, відносяться до середнього і високого ступеня пожежної небезпеки. Пожежі у лісах можуть швидко розвиватися і, як правило, досягають таких масштабів, що для їх гасіння необхідно залучати значну кількість сил і засобів.

За ініціативи Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області та підтримки місцевих органів влади Вижниччини – Вижницької райдержадміністрації, Вижницької районної ради, зокрема, й Чернівецької міської ради з 1 по 7 серпня, у дитячому таборі «Ойкос», який знаходиться в смт Берегомет Вижницького району, організовано навчально-просвітницький табір для дітей «Безпечне життя». Учасниками табору є діти з Чернівецької області, Варміно-Мазурського воєводства (Польща) та Сучавського повіту (Румунія).

Вижницька районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Вижницького району».

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:

кожен громадянин, згідно зі статтею 43 Конституції  України, має право на належні, безпечні та здорові умови праці.

Чинним законодавством України, а саме статтею 14 Закону України «Про охорону праці» - «Обов’язки  працівника щодо додержання вимог нормативно - правових актів з охорони праці», працівників зобов’язано дбати про власну безпеку на виробництві.

Цими вихідними, а саме 27-28 липня, у місті Радехів Львівської області, пройшов найсмачніший фестиваль західної України – «Куховарня «RadoFest».

Участь у дійстві взяли представники Вижниччини, на чолі з головою районної ради Михайлом Андрюком й начальником відділу культури райдержадміністрації Наталією Додяк.

Незважаючи на травми, серед потерпілих на виробництві є велика кількість людей, що ведуть активний громадський спосіб життя, тому на відбірних регіональних змаганнях VІI  Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», команда спортсменів-аматорів гідно представила Вижницьке відділення.

В цьому році Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» в м. Кимпулунг-Молдовенеск Румунії був ювілейним. Втридцяте, уже традиційно участь у цьому мистецькому заході беруть представники Буковини, яких з румунськими колегами пов'язує не лише багаторічна співпраця на мистецькій ниві, а й спільні проекти та дружні стосунки.

Наголошують у головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та нагадують, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Вчора, 30 липня, працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації та працівниками поліції здійснено виїзд в населені пункти району з метою здійснення соціального інспектування та супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Станом на 1 серпня 2019 року Чернівецька обласна служба зайнятості пропонує шукачам роботи 1630 вакансій. Найбільша кількість вакансій зосереджена в м. Чернівці.
Архів новин