вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 8 січня перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк провів нараду з керівниками об’єднаних територіальних громад та медичних установ первинної і вторинної ланки щодо врегулювання проблемних питань медичної галузі та прийняття виважених управлінських рішень. Нажаль, керівництво Вашківецької ОТГ на нараду не з’явилося.

Відповідний указ Президент України підписав за результатами робочої наради з питань, пов’язаних із катастрофою літака української авіакомпанії.

З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Шановні жителі району!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю усіх вірян  з величним  святом — Різдвом Христовим!

Різдво Христове – одне з найвеличніших християнських свят. Тож нехай ця святкова пора  надихне серце кожного з більшою вдячністю передавати людям надію і втіху Різдва.

Мінрегіон оприлюднив для громадського обговорення Концепцію та план реалізації державної політики по досягненню цілі 10.3. «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України на 2020 рік.

Освітній портал Державної служби зайнятості зручний додаток для шукачів роботи, роботодавців, працівників ДСЗ. Відтепер всі охочі мають змогу розвивати навички, які затребувані на ринку праці, отримати нові компетенції та пройти перенавчання і підвищити свою кваліфікацію онлайн.

На центральній площі міста гурти колядників з усіх куточків району виконують старовинні і нові обрядові пісні, оригінальні новорічно-різдвяні віншування. Вік учасників найрізноманітніший. У фестивалі з радістю беруть участь і 6-річні малюки, і 80-річні бабусі.

Звертаємо увагу буковинців на графіки роботи обласного апарату та територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області у зв’язку з відзначенням Різдва Христового.

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року за №1132, якою викладено у новій редакції Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року №1203, змінюється розрахунковий рахунок для зарахування платежів.

До уваги отримувачів адмінпослуг: з 1 січня 2020 року змінюються платіжні реквізити для відповідності стандартам IBAN

З 1 січня 2020 року Міграційна служба переходить на використання міжнародних номерів банківських рахунків (IBAN).
Архів новин