вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Кожному майбутньому пенсіонеру варто заздалегідь подбати про підготовку документів для призначення пенсії.

Для цього за декілька місяців до досягнення пенсійного віку необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання щодо отримання відповідної консультативної допомоги. 

14 травня 2017 року в Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбудеться XIІ Буковинський туристичний ярмарок.

Ярмарок проводиться з метою популяризації відпочинку в місті Чернівці і на Буковині, зорієнтований на внутрішній і в’їзний туризм та ознайомлення з національним колоритом Буковини.

Впродовж 08 – 09 травня 2017 року на Вижниччині відбудеться низка заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 08 травня о 12.00 у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться меморіальний захід до Дня пам’яті та примирення «Пам’ятаємо! Перемагаємо!» ( у програмі заходу – виступи заслуженої артистки України Руслани Лоцман, перегляд художнього фільму «Жива»).

Державна казначейська служба України повідомляє, що 11.05.2017 о 16.00 відбудеться економічне навчання у режимі відеоконференції для працівників органів Казначейства та працівників фінансово-бухгалтерських служб розпорядників бюджетних коштів з актуальних питань, зокрема: 

Департамент ООН з економічних та соціальних питань (UN-DESA) приймає заявки на 2017 рік на гранти з енергетики для сталого розвитку з метою сприяння інноваційних практик в рішенні глобальної енергетичної проблеми.

Тематика: «Сталий розвиток енергетики для подолання бідності та сприяння процвітанню в світі».

Загальний розмір гранту – 1 мільйон доларів США.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 червня.

Критерії для участі:

Сьогодні, 9 травня, у Вижниці відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно відзначення розпочалося урочистою ходою вулицями міста. Відтак представники районної влади, ветерани, громадськість поклали квіти до Братської могили загиблим воїнам.

Біля Братської могили було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту. 

Для цього вам необхідно:

До 19 травня 2017 року подати заяву на ім’я голови ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації Мацюк Людмили Ярославівни, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (додаток 1).

До заяви в обов’язковому порядку додаються:

Сьогодні у Вижниці відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення. Представники влади, учасники АТО, громадськість зібралися у районному будинку народної творчості та дозвілля аби вшанувати пам'ять жертв Другої світової війни. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто у різні часи загинув захищаючи свободу та незалежність України. 

На період літніх шкільних канікул на базі санаторію-профілакторію «Перемога», який є власністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, організовується оздоровлення дітей віком від 6 до 18 років.

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. При застосуванні пестицидів, особливо на медоносних культурах, недотримання правил застосування хімічних препаратів, дуже часто призводить до масових отруєнь бджолиних родин та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.
Архів новин