вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 13 січня, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Татарин провів першу в цьому році апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Нарада розпочалась із оголошення про необхідність якнайшвидшого завершення  документального оформлення організації роботи структурних підрозділів відповідно до нової структури РДА.

Як інформує Чернівецька облдержадміністрація, 10 січня голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук направив звернення до Центральної виборчої комісії щодо призначення перших виборів депутатів та голови Банилівської ОТГ.

До уваги абітурієнтів!

 

З січня 2020 року за рішенням керівництва Служби безпеки України розпочато набір курсантів на навчання в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ та Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).

Відділ комунікації поліції в Чернівецькій області інформує: територія обслуговування та контакти дільничних офіцерів поліції Вижницького району.

 

 

 

 

 

Відповідно до наказу МОЗ №234 від 24.03.2016 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів» температура приміщень повинна бути +19 - 23° С; у приміщеннях басейну +29 - 30 С, у залах для занять музикою та фізичною культурою +18-19 С, у теплих переходах не менше +15° С; 

13 січня 2020 року інспекторським складом Вижницького РС У ДСНС був проведений інструктаж з директорами шкіл, завідуючими закладами дошкільної освіти та відповідальними особами за пожежну безпеку закладів освіти та культури району.  Присутнім було наголошено на правилах пожежної безпеки в закладах з масовим перебуванням людей. Проведено інструктаж, щодо порядку дій керівників та персоналу під час виникнення пожежі.

Вчора, 9 січня, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Татарин провів засідання оргкомітету з відзначення у районі свят та пам’ятних дат, які відбуватимуться у січні. Так, за результатами засідання подаємо орієнтовний анонс заходів, що відбуватимуться надалі в районі.

Як інформує управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області, з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203,

Згідно зі статтею 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік», мінімальна заробітна плата з першого січня 2020 року становить  4 723 гривні.

Відповідно зростають штрафні санкції для роботодавців за порушення законодавства про працю.

Виконання робіт в зимовий період вимагає особливої уваги від керівників підприємств, організацій, установ, безпосередніх  керівників робіт (майстрів, прорабів) та й самих працівників. Адже крім інших чинників, працівники під час роботи у зимовий період стикаються з декількома додатковими небезпечними факторами. Це і низька температура, і висока вологість повітря, і слизька поверхня, і додатковий одяг, який знижує рухливість і реакцію працівника. Все це разом узяте підвищує ризик травмування в тому числі обмороження.
Архів новин