вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості на чолі з директором Юрієм Никифоряком організували та провели виїзну акцію із використанням мобільного центру професійної орієнтації на тему: «Світ професій. Перегляд відеороликів про професії. Моя професійна мрія. Актуальність професії та можливості працевлаштування».

Щороку до Дня незалежності України в районі відзначають громадян, які мають особливі заслуги та здійснили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Вижницького району почесною відзнакою «За заслуги перед Вижниччиною». Так і сьогодні, 09 серпня, відбулося засідання нагородної комісії, де розглянуто 4 подання

Сьогодні, 08 серпня, вся Буковина святкує 185-ту річницю від дня народження поета, публіциста, письменника Юрія Федьковича. Так і у Вижниці опівдні відбувся мітинг із вшанування пам’яті видатного земляка. Представники районної та місцевої влади звернулися до учасників мітингу зі своїми промовами, ведучі провели екскурс життєвою дорогою Буковинського Соловія, а вихованка БДЮТу Ксенія Попович декламувала поезію Юрія Федьковича.

Днями в приміщенні Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Соціальні гарантії учасника АТО» за участю директора Вижницького РЦСССДМ Михайліни Григоряк, директора Вижницького МЦ з надання БВПД Людмили Мацюк, психолога Чернівецької обласної психіатричної лікарні Олени Фоменко та представників «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України» (зі змінами) здійснюється оформлення і видача паспорта громадянина України у формі картки громадянам України, яким паспорт громадянина України оформляється вперше після досягнення 14-річного віку.

У Вижницькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області знаходиться на обліку 4683 страхувальники.

За I півріччя 2019 року доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 6,93 тис. грн., з них 1,1 тис. грн.  адміністративні штрафи. Витратна частина бюджету за звітний період становить 9028,3 тис. гривень.

Розвиток громадянського суспільства в умовах становлення України як демократичної та європейської держави стає дедалі важливішим, адже лише за наявності активного громадського стержня можливий подальший поступ та розвиток.

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує:

стаття 94 Кодексу законів про працю України - «Заробітна плата» -  регламентує, що заробітна плата - це винагорода, обчислена як правило, у грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

З метою зниження захворюваності з тимчасовою втратою працездатності на території Вашківецької об’єднаної територіальної громади, 01 серпня 2019 року начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Марія Палій  провела робочу зустріч з головою ЛКК КНП «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Чебір Р.П.,

Дотримуватись правил пожежної безпеки у період жнив важливо не лише тоді, коли зернові культури дозрівають, а й у період збиральної кампанії. Належне виконання протипожежних вимог дозволяє зберегти вже вирощений врожай від вогню, аби згодом на наших столах лежав запашний хліб.
Архів новин