вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

На виконання зобов’язанням України за статтею 20 Конвенції ООН проти корупції 2003 року, ратифікованої Верховною Радою України 18 жовтня 2006 року з метою відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, а також запровадження інституту стягнення в дохід держави необґрунтованих активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування 31 жовтня 2019 року Парламентом ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону ДАПу.

Законом України від 02.10.2019 № 140-ІХ внесено ряд змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

Зокрема, нововведеннями передбачено, що з 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

10 років поспіль у м.Вашківці на Вижниччині проходить дійство «Вашківецька Переберія». Усі бажаючі переодягаються у різні маланкові персонажі, ходять від хати до хати, прославляючи Василя та Меланію, відганяють злих духів від осель.

14 січня 2020 року під час маланкового дійства було зафіксовано новий рекорд України: Найбільша кількість осіб, які переодягнені у маланкові костюми.

В Україні стартував проект «Малятко», який передбачає спрощення порядку надання адміністративних послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Батьки новонародженої дитини отримують можливість замовити 10 адмінпослуг лише за однією заявою, яка подається безпосередньо у пологовому будинку, де народилася дитина.

Вже рік як в Чернівецький обласній службі зайнятості розпочали роботу  кар’єрні радники. Нині на Буковини працює 45 кар’єрних радників, і ще 17 -  поєднують функції  кар’єрного радника та реєстратора.

 «Кар’єрні радники консультують щодо працевлаштування, професійної підготовки або перепідготовки відповідно до потреб ринку праці, інформують про вакансії на ринку праці та здійснюють індивідуальний супровід безробітного, доки той не знайде роботу.

З 12 по 15 січня 2020 року на Вижниччині творче об’єднання «Таланти третього тисячоліття», директором якого є Тетяна Ксенофонтова (м.Черкаси) побували на нашій Вижниччині.

Одним з заходів насиченої програми гостей було свято для дітей з інвалідністю та дітей, які проживають у складних життєвих обставинах м.Вижниці 13 січня у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості.

Щоб свято Водохрещення не перетворилось на лихо, Вижницький РС УДСНС України у Чернівецькій області звертається до громадян з проханням бути обережними.

Зимовий цикл свят завершує свято Водохреща. Дотримуючись духовних звичаїв, не втрачаємо здорового глузду: перед зануренням у крижану воду слід порадитися спочатку із лікарем. А якщо у вас – хворе серце, то утримайтеся від купання.

Під час вчорашньої апаратної наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич потішив присутніх гарними результатами Міжнародних мовно-літературних конкурсів та обласних учнівських олімпіад. Знайомтеся:

Фінансове управління Вижницької райдержадміністрації інформує про те, що відбулася конкурсна комісія з питань відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів районного бюджету на вкладні (депозитні) рахунки,
Архів новин