вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Підготовка до XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю, який проходитиме  у Вижниці 30 серпня-01 вересня виходить на фінішну пряму. Так, сьогодні, 16 серпня, в сесійній залі Вижницької районної ради відбулося виїзне засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення фестивалю за участю в.о.губернатора області Михайла Павлюка, голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, в.о.голови Вижницької райдержадміністрації Юрія Татарина, голови Вижницької райради Михайла Андрюка, Вижницького міського голови Олексія Чепіля, депутатів обласної ради, керівників обласних та районних відділів, установ та організацій, які задіяні до організації Гуцул-фесту.

Вчора, 14 серпня, під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Юрія Татарина відбулося засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей (осіб), яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

З початку року на водоймах області внаслідок необережного поводження на воді загинуло 19 людей.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Щиро вітаємо Маріанну Климчук,  вчительку музичного мистецтва й англійської мови з с. Долішній Шепіт Вижницького району - напівфіналістку премії Global Teacher Prize Ukraine 2019!

Ось історія буковинки, що представлятиме Буковину на  Global Teacher Prize Ukraine 

У серпні на Буковині роботодавці подали до служби зайнятості інформацію про потребу у працівниках на більше 1,5 тис. вакансій, з них  165 пропозицій роботи із оплатою 10 тис. грн та вище. Більшість з них для робітничих спеціальностей.

Сектор з питань молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації повідомляє, що пройшло перше коло Чемпіонату району із футболу сезону 2019 року. За результати матчів маємо і трійку лідерів: 1 місце - Банилів, 2 - Замостя, 3 - Мигове. 

Єдиним документом, що дозволяє неповнолітній особі – громадянину України перетнути кордон, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Жодних вікових обмежень для його оформлення немає, тому вже з перших днів від народження немовляти батьки можуть отримати такий документ.

Звертаємо увагу буковинців, що на виконання ч. 3 ст. 67 Кодексу Законів про працю України («У випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого»), Розпорядження КМУ № 7-р від 10.01.2019 р. «Про перенесення робочих днів у 2019 році» та у зв’язку з відзначенням Дня Незалежності України обласний апарат та територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області не працюватимуть три дні поспіль — 24, 25 та 26 серпня.

Днями у Вижницькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці» на тему «Ні-торгівлі людьми! Торгівля людьми – небезпека, від якої потрібно уберегтися. Особливості працевлаштування в Україні та за кордоном. Поради з легального працевлаштування».

Традиційно, перед початком планового засідання сесії районної ради проводиться засідання колегії районної ради. Так і сьогодні, 15 серпня, за участю в.о.голови райдержадміністрації Юрія Татарина під час засідання колегії райради розглянуто питання про результати оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року та про порядок денний та регламент роботи тридцятої сесії районної ради VII скликання. Прийнято відповідні рішення з урахуванням всіх зауважень та доповнень членів колегії.
Архів новин