вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії.

Формат: онлайн

Дата проведення: 23 квітня 2021 р. з 10-11 год.

Зустріч на платформі: http://meet.google.com/tbk-xsyz-avt

Надсилайте свої запитання для спікерів до 17 год. 22 квітня 2021р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Найперше, що потрібно знати – до кого звертатися, якщо раптово у будинку чи квартирі зникло світло. 

Однією з суттєвих переваг ID-картки є внесений у паспорт РНОКПП* (податковий номер або ІПН). Цифрове значення такого номера внесено на зворотний бік паспорта-картки, а також доступне для зчитування з вмонтованого у картку електронного чипа.

 

 20 квітня 2021 року в залі засідання Вижницької районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Чорнея, заступника голови районної державної адміністрації Миколи Федорощака та голови районної ради Михайла Андрюка.

За січень-березень 2021 року до місцевих скарбниць Буковини платниками податків сплачено  26,1 мільйон гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Нагадуємо, що 30 квітня 2021 року – останній день сплати акцизного податку за березень поточного року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

Починаючи з 1 квітня 2021 року  платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають об’єднану звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У разі смерті платника податку або оголошення його судом померлим чи визнання безвісно відсутнім податок на доходи фізичних осіб за останній податковий період справляється з нарахованих на його користь доходів. Відповідно до цього останнім податковим періодом вважається період, який закінчується днем, на який відповідно припадає смерть такого платника податку, винесення такого судового рішення. У разі відсутності нарахованих доходів податок сплаті не підлягає (п. 162.3 ст. 162 ПКУ).

Дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою 5%.

Чи потрібно СГ виконувати додаткові налаштування в ПРРО, який встановлений на комп’ютер (планшет, телефон тощо) у разі здійснення розрахункових операції із застосуванням електронних платіжних засобів?

Яким чином СГ може здійснити перехід з програмного забезпечення (далі – ПЗ) ПРРО, яке надається ДПС, на ПЗ, розроблене іншими виробниками?

Який  порядок  листування платників податків та контролюючих органів в електронному кабінеті?

Як платник податків стає суб’єктом електронного документообігу?

Яким чином контролюючий орган надсилає листи платнику податків, якщо платник податків не подав заяву про бажання отримувати документи через електронний кабінет?

Як відбувається листування з податковими органами через електронний кабінет платника податків?

Чи може платник податків відмовитись отримувати документи через електронний кабінет?

У яких випадках припиняється електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом?
Архів новин