вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк повідомляє про заходи, які вживаються податківцями з метою погашення боргів зі сплати ЄСВ. Загалом в області на початок квітня 2021 року налічується майже 15 тисяч (14897) боржників зі сплати ЄСВ. Серед яких 589 юридичних осіб і 14308 фізичних осіб – підприємців. Загальна сума заборгованості з ЄСВ складає – майже 257 мільйонів гривень. Відео:https://cv.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/intervyu-ta-publichni-zayavi/7523.html 

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників системи ДСНС.

Сьогодні 26 квітня був проведений єдиний онлайн-урок заступником директора Лукавецького закладу загальної середньої освіти  з виховної роботи Клавдією Дмитрівною Назаренко з нагоди вшанування пам'яті загиблих внаслідок трагедії на Чорнобильській АЕС. Присутніми  на онлайн-конференції були понад 94 учасники (педагоги, бібліотекарі та школярі). 

Представником від районної державної адміністрації була Гринчук Ганна Іванівна начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери районної державної адміністрації.

Чернівецька область ввійшла у десятку областей України, де проведуть комплексний аналіз стану та тенденцій розвитку регіонального ринку праці, його професійної структури, нинішньої та перспективної потреби регіону в працівниках у професійному/кваліфікаційному розрізі.Проєкт триватиме до 30 грудня 2021 року.

Спливають роки, все далі віддаляючи нас від страшних квітневих подій 1986 року. Важко уявити, що могло б статися якби 35 років тому не загасили ту страшну пожежу. Масштаби пожежі могли б бути набагато більшими, якби не мужність та самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії.

Від 29.10.2020 №649 затверджено нову форму декларації з податку на прибуток підприємств. Відповідно до вищевказаного наказу внесено зміни до основної частини декларації та передбачено її подання:

Сьогодні 25 квітня відбулося відкриття осередку "Карітас" Чернівецької єпархії в селі Банилів.

Правлячий архієрей Чернівецької єпархії владика Йосафат Мощич здійснив молебінь та освячення приміщення за участю отця Андрія Куніцького, отця Ігора Кульчицького та отця Василя. На урочистому відкритті був присутній представник Вижницької районної державної адміністрації заступник голови Микола Федорощак. 

23 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №866 «Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій», зокрема, визначено перелік документів, які необхідно надати нотаріусу для звільнення від сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування:

Сьогодні 23 квітня в с. Ропча на полігоні «Прибан» Чернівецького району було проведено військове навчання в рамках програми «Стрілецький день».
Архів новин