вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Вижницькому районі за підтримки служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації з метою підтримки дітей-сиріт, та дітей, які перебувають у життєво складних обставинах проведено благодійну акцію з нагоди Пасхальних свят. Службою у справах дітей Вижницької районної державної адміністрації було роздано 90 пасхальних подарунків для дітей вищезазначеної категорії, які проживають на території району. 

Шановні прихожани, настоятелі церков та храмів!

Будьте особливо пильними та обережними при використанні свічок – тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не встановлюйте в безпосередній близькості до займистих матеріалів свічки, лампадки. При виникненні пожежі або іншої надзвичайної події не панікуйте, а організовано покиньте приміщення через евакуаційні виходи! Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе запобігти виникненню біди!

Повторне (дистанційне) формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа можна здійснити за електронним запитом онлайн.  Про це наголошують  у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Детальну інформацію щодо повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом розміщено на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) https://acskidd.gov.ua/ 

Сьогодні голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Чорней спільно із заступником голови Миколою Федорощаком вирушили на Схід України, щоб передати воїнам АТО продуктові набори до Великодніх свят, які за ініціативою Михайла Чорнея були зібрані територіальними громадами, підприємцями, працівниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

У першому кварталі 2021 року до місцевих бюджетів Буковини платники податків сплатили понад 142,9 млн. грн. єдиного податку, що на 14,3 млн. грн. більше ніж надійшло за аналогічний період минулого року. У податковій службі акцентують, єдиний податок є одним із бюджетоутворюючих податків, який у повному обсязі спрямовується до місцевих бюджетів. Надходження цього податку складають 16,2 відс. загальних надходжень до місцевих бюджетів.

У яких випадках можлива затримка виготовлення паспортних документів?

Коли термін оформлення паспорта можуть продовжити?

Ідентифікацію проходять тільки особи, які отримали паспорт на тимчасово окупованій території?

У чому особливість ідентифікації за паспортом, виданим на тимчасово окупованій території?

Як довго тривають перевірки?

Чи можна скоротити цей термін?

Маю оформлену ID-картку, але перевірки тривали майже 2 місяці. Якщо замовлю закордонний паспорт - знову стільки ж чекати?

Я лише хочу вклеїти фото у 45 років, а мені кажуть, що потрібні перевірки. Чому так?

Чи є інші підстави для додаткових перевірок?

Головне управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснює, відповідно до п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Документ звітності подається з ознакою:

«Звітний» – за відповідний базовий звітний (податковий) період у встановлені ПКУ строки для такого подання або з порушенням термінів подання;

«Новий звітний» – до закінчення граничного строку подання документу звітності за такий самий звітний період з виправленими показниками після поданого документа звітності з ознакою «Звітний»;

«Уточнюючий» – після граничного терміну подання документу звітності за такий самий звітний період (з урахуванням строків давності) при виправленні показників поданого документу звітності.

Звертаємо увагу буковинців, а також іноземців та осіб без громадянства, що у травні зазнає змін режим роботи УДМС у Чернівецькій області. Так, у зв’язку з відзначенням Великодня та Дня праці обласний апарат та районні структурні підрозділи УДМС у Чернівецькій області не працюватимуть 1, 2, 3 та 4 травня.

Передсвятковий робочий день 30 квітня в Управлінні (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25) та в Чернівецькому МВ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) триватиме з 09.00 до 15.45, в районних структурних підрозділах – з 09.00 до 17.00.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області розяснюють, сервіс від ДПС України «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДПС та її територіальних. Впродовж січня – березня 2021 року на сервіс «Пульс» надійшло 12 звернень від буковинців. 11 платників адресували свої звернення стосовно роботи органів ДПС та 1 звернення стосувалось роботи ЦОПів. Всі звернення, що надійшли на сервіс «Пульс» оперативно розглянуто та надано ґрунтовні відповіді без порушень контрольних термінів.

У податковій службі наголошують, у період карантину заявники можуть надати інформацію за номером телефону Контакт-центру ДПС 0 800-501-007, з 09.00 – до 18.00 (крім, вихідних і святкових днів) обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та з 18.00 – до 09.00 (також у вихідні і святкові дні) скориставшись послугою «Залиште запитання – ми Вам зателефонуємо» і на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чи потрібно подавати ф. №20-ОПП у разі надання в оренду нерухомість?
Архів новин