вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області  інформують, що згідно з підпунктом 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України, податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ – 18 відсотків.

Звертаємо увагу, у разі, якщо дані перевірок податкового агента щодо утримання податків у джерела виплати свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати (перерахування) до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених Кодексом, у тому числі ПДФО, то до такого податкового агента застосовуються штрафні санкції у порядку та розмірах, встановлених ст. 125 прим. 1 Кодексу.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, зареєструватися у два кліки на отримання інформації про «новації» та роз’яснення від ДПС можна в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР) та його мобільних додатках, в яких запроваджено нову функцію.

Реєстрація здійснюється через розділ ЗІР «Останні зміни в законодавстві» шляхом заповнення «Форми зворотнього зв’язку»:

Скористатися ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в інтернет-мережі за адресою: zir.tax.gov.ua 

Мобільні додатки ЗІР можна безкоштовно завантажити на власні мобільні пристрої, скориставшись інтернет-магазинами: App Store та Google Play.

Увага! Вижницьке відділення АТ «Чернівцігаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням технічного обслуговування і ремонту обладнання на ГРС в 2021 році повністю буде припинено газопостачання:

1.      На ГРС Джурів у с. Банилів 06-07 травня 2021 року (с. Банилів, с. Коритне, с. Замостя, с. Слобода Банилів, с. Бережниця, с. Бережонка, с. Новий Серафинець)

Головне управління ДПС у Чернівецькій області пропонує платникам скористатись механізмом списання штрафів та пені за умови сплати основної суми боргу до 10 червня 2021 року.

Дорогі Вижниччани! 

Щиро вітаю Вас з прийдешнім святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Це свято любові та відродження, свято добра і віри, свято взаєморозуміння і підтримки, свято мрій і сподівань. Також це дні, коли ми згадуємо молитвою та добрими словами всіх тих, кого немає серед живих, хто, залишив нам свою любов, тепло, життєвий досвід та ціною власного життя заплатив за незалежність і європейський вибір України.

Весільний та відпускний сезон відкрито, тож для багатьох молодят постає питання своєчасної заміни паспортних документів. Адже під час перетину кордону через невідповідність персональних даних особи інформації у наявному паспортному документі можна отримати відмову на в’їзд.

Управління ДМС у Чернівецькій області нагадує, що буковинці можуть оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки у підрозділах УДМС у районних центрах (згідно попереднього адміністративного-територіального устрою Чернівецької області) та Чернівецькому МВ ( https://bit.ly/3eRr2pW ). Також віднедавна послуга обміну ID-картки у зв’язку зі зміною прізвища надається у секторі оформлення документів УДМС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Шептицького, 25.

На даний час окремі керівники не надають питанню укладання колективного договору належної уваги. Укладання колективного договору має важливе значення, як для роботодавця так і для працівників. Колективний договір – це єдиний акт соціального партнерства, виконання зобов’язань за яким може бути захищене в судовому порядку. Вірно сформований договір дозволяє локалізувати можливості конфліктів та страйків на підприємстві. Одне з найважливіших прав профспілок (уповноважених від трудового колективу) – право на ведення переговорів та укладання колективних договорів, що гарантовано законодавством.

Стаття 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/3356-12#Text  

«Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/115-2013-%D0%BF#Text 

Сьогодні  5 травня у сесійній залі за участі голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Чорнея відбулося представлення начальника Вижницького районного відділення Головного управління з надзвичайний ситуацій у Чернівецькій області Ткача Олександра Петровича.

У Вижницькій районній державній адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної державної адміністрації.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=71043 

Документи приймаються до 16 год. 00 хв. 07 травня 2021 року виключно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/ 

Впродовж 29 квітня - 2 травня голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Чорней разом із заступником Миколою Федорощаком відвідали військові частини Луганської та Донецької області та передали військовослужбовцям Великодні смаколики, які були зібрані напередодні територіальними громадами, підприємцями, працівниками органів державної влади та місцевого самоврядування.
Архів новин