вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують роботодавцям, що за використання праці найманих працівників з порушенням трудового та податкового законодавства, передбачена відповідальність.

Зокрема, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, виплату зарплат «в конверті» підприємство, фізична особа-підприємець, платник єдиного податку на І-ІІІ групі оподаткування отримає попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить 10 мінімальних заробітних плат (з 01.01.2021 року – це 60 тис. грн). За повторне порушення передбачено відповідальність 30 мінімальних заробітних плат (180 тис. грн відповідно).

Чи можна надавати бухгалтерські послуги платнику єдиного податку?

Які є пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб?

У Вижницькій районній державній адміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б»: начальника відділу фінансово-господарського забезпечення, головного бухгалтера апарату Вижницької районної державної адміністрації.

З умовами конкурсу можна ознайомитися

ТУТ

Документи приймаються до 17 год. 00 хв. 17 травня 2021 року виключно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/ .

Сьогодні, 9 травня, у Вижниці відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційне відзначення розпочалося покладанням квітів до Братської могили загиблим воїнам. Біля Братської могили було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту. 

Сьогодні 7 травня у Вижницькому районі вшановують ветеранів з нагоди відзначення Дня Перемоги.

Голова Банилівської територіальної громади Василь Соломко разом із головою ветеранської організації Банилівської територіальної громади Галиною Кушнір та головою районної ветеранської організації Іваном Бойком відвідали в с.Банилові Гордійчука Василя Констянтиновича.

Заступник Вашківецької територіальної громади  Андрій Приймак разом із Тамарою Мельничук та Іваном Бойком привітали в м.Вашківці Малашенко Володимира Пантелеймоновича та Варус Івана Івановича.

Любі наші матері!

Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Днем матері!

Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що до платників єдиного податку першої групи належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2021 році - 1 002 000,0грн.).

Шановні ветерани! Дорогі Вижниччани!

У День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.

Як провести звірку даних, якщо фізична особа має об’єкти нерухомості в різних населених пунктах?

Яким чином покупець може отримати розрахунковий документ в електронному вигляді за оплачені товари через програмний РРО (касовий апарат)?

Шановні ветерани! Дорогі Вижниччани!

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Архів новин