вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вчора, 13 травня 2021 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

До участі у засідання запрошені начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області – Віталій Шпак; заступник начальника – Наталія Чернівчан; заступник начальника – Микола Загарюк. Модератором заходу був голова Громадської ради Олександр Побережний.

ФОТО https://cv.tax.gov.ua/media-ark/fotogalereya/zustrichi-z-gromadskistyu/9112.html  

Вижницька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної державної адміністрації.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1HmLxqOq_DqwueL9b6qUvVut3Z3FVxpEC/view?usp=sharing 

Документи приймаються до 17 год. 00 хв. 31 травня 2021 року виключно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/ 

Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж. Такий перерахунок пенсій проводиться для пенсіонерів, які після призначення (перерахунку пенсії) продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менш ніж два роки.

Статтею 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застрахована особа (офіційно працевлаштована особа) має право на лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, витрати на таке лікування 100 % фінансуються Фондом соціального страхування України.

Станом на 12 травня 2021 року у Чернівецькій області майже 700 актуальних вакансій, це на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб (на 4 особи більше ніж у минулому році).

Триває прийом заяв для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2021 рік.

Заява може бути подана у письмовій або електронній формі. У письмовій формі заява подається особисто або надсилається поштовим відправленням за адресою: 01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. В електронній формі подається на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання суб’єкти господарювання до початку опалювального періоду мають проводити гідравлічні випробування теплових мереж.

Гідравлічні випробування – це метод діагностики, який дає змогу виявити і ліквідувати зношені ділянки мереж та запобігти появі пошкоджень під час майбутнього опалювального періоду. Наразі це дієвий запобіжний захід, який дозволяє заздалегідь виявляти критичні місця тепломереж. Адже справний стан трубопроводів є запорукою безпеки мереж та безаварійного проходження опалювального періоду.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що згідно з п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Не будь байдужим, запишись до територіальної оборони Вижницького району!!! 

Військова частина А-7186 (м. Вижниця) проводить добір на військову службу у військовому резерві підрозділів територіальної оборони небайдужих патріотично налаштованих, свідомих громадян, які стануть на захист свого району.

За детальною інформацією звертайтесь у Вижницьку районну державну адміністрацію та у Вижницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат).

м. Вижниця, вул. Українська 88 А, каб. 1

тел. (068) 572 36 47 – Мельник Василь Сергійович

Начальник штабу – окремого батальйону ТрО.

Шановні медичні сестри Вижницького району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри! Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії.
Архів новин