вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні відбулася зустріч голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Чорнея з командиром окремого гірсько-штурмового батальйону військової частини А-3715 Володимиром Болиханом. Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю Вижницької районної державної адміністрації та військової частини А-3715. А також було обговорено питання щодо проведення спільних навчань військової частини з батальйоном територіальної оборони на гірських територіях Вижницького району. 

Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років.

Тож, сьогодні колектив Вижницької районної державної адміністрації відзначив ювілейну річницю свята, вдягнувши на роботу свої улюблені вишиванки. 

16 травня у Вижниці відбулося відкриття «Мотосезону 2021», на запрошення якого приїхали представники мотоспільноти з міста Чернівці та Чернівецький клуб байкерів. Відкриття відбулося в м. Вижниця звучанням Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання пам’яті жертв політичних репресій комуністичного терору. Зі вступним словом виступив голова районної державної адміністрації Михайло Чорней також було надано слово Сергію Чеботару та організатору заходу Михайлу Токарю.

 

У рамках реалізації заходів до Міжнародного Дня біологічного різноманіття 19 травня 2021 року з робочим візитом до національного природного парку «Вижницький» завітав заступник голови Чернівецької ОДА Артур Мунтян, який координує напрям охорони довкілля, разом з начальником управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Микола Білоконь.

Відділ контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області доводить до відома усіх фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що запланували в 2021 році виробляти насіння або садивний матеріал з метою їх подальшої реалізації, про необхідність подання заяв щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2021 рік.

Заява може бути подана у письмовій або електронній формі. У письмовій формі заява подається особисто або надсилається поштовим відправленням за адресою: 01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. В електронній формі подається на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ознайомитись з наказом та формами заяв можна на сайті Верховної ради України за адресою: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0894-16 

Довгоочікувана літня відпустка за кордоном може завершитися не почавшись просто під час перетину кордону. І все через неуважність мандрівників і  таку «дрібницю», як термін дії паспортного документа. Адже популярні туристичні країни нерідко вимагають наявного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що дійсний на дату в'їзду не менше ніж подальших 6  місяців.
Звертаємо увагу мешканців Чернівецької області, що згідно вимог міграційного законодавства, українці можуть одночасно мати два паспорта для виїзду за кордон. Скористайтеся цією перевагою, щоби уникнути будь-яких неприємностей на кордоні та подбайте завчасно про оформлення паспорта громадянина України для виїзду для себе та своїх дітей.

Шановні жителі Вижниччини!

На долю українського народу випало чимало тяжких випробувань, серед яких і політичні репресії комуністичного режиму.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, та тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий в далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Михайла Чорнея з резервістами батальйону територіальної оборони, де обговорили важливі питання функціонування батальйону у Вижницькому районі. Запрошених резервістів було нагороджено грамотами та подяками з нагоди Дня резервіста.

Вижницька районна державна адміністрація взяла участь у проведенні  флешмобу «Я – резервіст». За умовами флешмобу пропонувалося протягом дня перебувати у військовій формі одягу, в тому числі на своїх робочих місцях, що стане наочним підтвердженням готовності резервістів у будь-який час стати на захист Батьківщини.

Шановні жителі району!

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи, як символ спільної історії всіх націй Європейського континенту, прагнення до європейського рівня життя, європейський цінностей та стандартів. День Європи для України і її жителів – це особливе свято.

Саме зараз, в період світової пандемії, українці разом з іншими європейськими народами демонструють свою єдність в утвердженні дружніх взаємовідносин, протягуючи руку допомоги один одному. Разом ми подолаємо усі негаразди та випробування на шляху до нових перспектив розвитку об’єднаної Європи.

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Чорнея відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо розгляду листа Банилівської сільської ради, а саме про відновлення газопостачання в с.Банилів, Слобода-Банилів АТ "Чернівцігаз". 

На засіданні Олександр Рогатинович проінформував членів комісії щодо проведених  робіт Вижницьким відділенням АТ "Чернівцігаз". 

За результатами комісія прийняла рішення:

Звернутися до обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо розгляду питання відновлення газового переходу, а саме доручити Басейновому управлінню водних ресурсів річок Прут та Сірет провести руслорегулюючі роботи в районі пошкодження газопроводу; відвести русло річки, яка продовжує руйнувати опори; виділення коштів на проектно-кошторисну документацію та проведення експертизи; звернення до АТ "Чернівцігаз" щодо підготовки позову до суду з приводу відшкодування страхових витрат.
Архів новин