вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Чорней у  місті Хмельницькому прийняв участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Конгрес проводився за участю Президента держави Володимира Зеленського, а також понад 150-ма делегатами: представниками Офісу Президента, міністрами профільних міністерств, народними депутатами, керівниками обласної та районних рад Хмельниччини, очільниками громад із різних куточків України. Також більше ста голів громад із усієї України долучилися до заходу онлайн, зокрема заступник голови районної державної адміністрації Микола Федорощак, голова районної ради Михайло Андрюк та голови територіальних громад Вижницького району.

 

Голова районної державної адміністрації Михайло Чорней разом із заступником Миколою Федорощаком взяли участь у проведенні робочої наради з питань подальшого розвитку національного природного парку «Вижницький» та з нагоди отримання автомобілів підвищеної прохідності у рамках Проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Проведено семінар в опорному закладі «Мигівський заклад загальної середньої освіти I-III ст. – заклад дошкільної освіти» для керівників органів управління освітою та директорів ЗЗСО Банилівської, Берегометської, Вашківецької, Вижницької територіальних громад на тему: «Підсумки реалізації пілотного проекту «Нової української школи».

Керівникам закладів передані слова вітання від голови районної державної адміністрації Михайла Чорнея та зазначено, що впровадження НУШ Нової української школи, а саме пілотних класів у Вижницькому районі є ключовою реформою Міністерства освіти і науки та великим досвідом для педагогів Вижницького району.

Директори, заступники – це агенти змін, які є опорою для реформи, через досвід яких ширяться фахові знання про наступні зміни.

Сьогодні голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Чорней провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Було заслухано звіт керівників про роботу та обговорено основні завдання на поточний тиждень.

За результатами наради було надано ряд доручень.

ID-картка, що містить електронний підпис громадянина, є повноцінним засобом електронної ідентифікації особи. З 5 лютого 2020 року послугу ДМС із внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на безконтактний електронний носій (чіп) ID-картки уже отримали майже 33 тисячі українців, які є власниками ID-карток.

Нагадуємо, що ця послуга надається безкоштовно і за бажанням, та є доступною громадянам України, які досягли 18-річного віку. Термін дії сертифікатів ключів КЕП становить 2 роки.

Впродовж 25-27 травня 2021 року голова районної державної адміністрації Михайло Чорней відвідав Міністерство енергетики України, Міністерство розвитку громад та територій України м. Київ. За результатами робочої поїздки була проведена зустріч із заступником Міністра енергетики України та заступником директора департаменту досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства-начальником відділу оптових енергетичних ринків, яким доведено до відома про ушкоджений об’єкт державної форми власності «Надводний перехід газопроводу середнього тиску Джурів-Банилів», який зруйнований в наслідок проливних дощів у 2020 році. За результатами зустрічей, обговорено та опрацьовано механізм вирішення питання щодо ушкодженого об’єкта.

28 травня під керівництвом Михайла Чорнея була проведена комісія ТЕБ та НС згідно якої було прийнято ряд рішень:

Звернутися до Банилівської та Вашківецької територіальних громад, Вижницької районної ради та Чернівецької обласної ради щодо виділення коштів в розмірі 10% від вартості проекту по проведенню робіт в с. Банилів з метою відновлення газопостачання жителям с. Банилів, Слобода-Банилів.

Що необхідно знати власникам ID-карток та куди звертатися для їх обміну?

У підрозділах УДМС у Чернівецькій області, ЦНАПах, що надають паспортні послуги (Чернівецької міської ради, Мамаївської ОТГ, Великокучурівської сільської ОТГ), Центрі обслуговування "Паспортний сервіс" м. Чернівці особам віком від 14 років доступна послуга з оформлення та видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Послуга «ID-14» дозволяє юним громадянам України оформити одночасно перший паспорт та реєстраційний номер платника податків без додаткового відвідування податкової служби.

Дорогі діти! 

 

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з вашим радісним святом. Ви – наше майбутнє, зміст нашого життя, надія й віра в завтрашній день. І так хочеться, щоби ваше дитинство та юність, аби ваші подальші життєві дороги були світлими та безхмарними. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
Архів новин