вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Роботодавці Чернівецької області, а це підприємства, організації та установи краю, а також приватні підприємці,  пропонують шукачам роботи вільні посади. Робота є як для фахівців з вищою освітою, так і з професійно-технічною та середньою.  

За недодержання встановлених законодавством строків надання відповіді на запит або звернення народного депутата України, надання неправдивої або неповної інформації на такий запит або звернення, передбачена адміністративна відповідальність шляхом накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот п’ятдесяти (запит) і від десяти до двадцяти п’яти (звернення) неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 18819 КУпАП).

З початку 2018 року на території Чернівецької області внаслідок необережного поводження на воді загинуло 16 людей з них 3 дітей, про це повідомляє Вижницький РС УДСНС.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Згідно статті 28 Закону України «Про звернення громадян» контроль за дотриманням законодавства про звернення громадян відповідно до своїх повноважень здійснюють Верховна Рада України, народні депутати України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Уповноважений з прав людини Верховної Ради України, Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, 

Невдовзі відбудеться святкування 27-ї річниці Незалежності України. У цей святковий день люди будуть брати участь у масових заходах, відпочиватимуть на природі. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей, не допустити пожеж в екосистемах, на відкритих територіях та у побуті Вижницький РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає дотримуватися вимог безпеки.

Національний природний парк «Вижницький» є учасником німецько-українського проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується через німецький KfW Банк Розвитку. Головним завданням цього проекту є охорона та збереження унікальних ландшафтів Європи. 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що  відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У вівторок, 21 серпня, о 14.00 у кабінеті голови райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при районній державній адміністрації. 

На обговорення виносяться такі питання:

Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. 

За словами керівника регіонального управління фіскальної служби цьогорічна кампанія пройшла успішно. У регіоні відмічається приріст показників до минулої деклараційної кампанії. Загалом, свій громадянський обов’язок щодо декларування доходів, які не оподатковувалися при виплаті реалізували понад 10,3 тисячі буковинців, сума задекларованих ними доходів майже 399,7 млн. грн. 

Як інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул, минулої неділі, 12 серпня, в селі Іспас  відбулись змагання з міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор серед футбольних спортивних команд району.

В змаганнях взяли участь 7 команд: Іспас, Банилів, Мілієво, Чорногузи, Черешенька, Берегомет, Мигове.
Архів новин