вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус у період установлення на всій території України карантину здійснюється за місцем звернення особи.

Нещодавно запрацював Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Шановні підприємці Вижниччини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Цього дня слова вдячності адресуюємо енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті Вижниччини, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності регіону, сприяє встановленню ділових зв’язків із зарубіжними партнерами.

Звертаємо увагу буковинців, що в країні офіційно стартувала передвиборча кампанія й міграційна служба, як орган державної влади, уповноважений на надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України, відіграватиме у цьому процесі важливу роль.

Звертаємо увагу буковинців, що з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян, передбаченого Законом України «Про звернення громадян», керівництвом Управління та районних структурних підрозділів ДМС у Чернівецькій області.

31 серпня в газеті «Голос України» №157 опубліковано Закон «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» (№ 822-IX від 25.08.2020 р.) щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня поточного року. Отже з 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата становить:

Дорогі земляки!

75 років тому закінчилася Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії людства.

Горем і болем Друга світова війна увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю. Близько 4 мільйонів українських військових і підпільників зі всіх сторін загинули в запеклих боях та в полоні, рятуючи світ від нацистського поневолення, понад 5 мільйонів цивільних загинуло через окупаційний терор та голод у тилу.

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

В липні 2020 року Державною міграційною службою України оформлено 5-ти мільйонний паспорт громадянина України у формі картки.

ID-картка є біометричним документом, який має високий ступінь захисту від підробок та є зручнішим і більш зносостійким, ніж його паперовий аналог.

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.
Архів новин