вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

👪30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, святом дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

З нагоди відзначення Дня усиновлення перша заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альона Атаманюк відзначила подяками опікуна та батьків-вихователів Вижницького району.

Щира вдячність всім усиновлювачам, опікунам/піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям Вижницького району, які щодня безмежною любов'ю зігрівають серця дітей у своїх родинах, зцілюють дитячі душі, надають їм упевненості у завтрашньому дні. Нехай у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними й щасливими.

Із с.Брусниця.

Загинув 28 вересня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вище Солоне, Харківської області. 

Вічна пам'ять та слава відважному воїну. 

Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

☎️ Інформують про епідемічну ситуацію. На Буковині працює «гаряча лінія» - 066 084 93 13. Тут фахівці консультують щодо симптомів віспи мавп. 

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб.  

Лінія працює цілодобово. Буковинці можуть телефонувати сюди також з питань COVID-19 та вакцинації 💉

🔻 головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції, мобілізаційної роботи Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу  забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери Вижницької районної  військової адміністрації (детальніше);

З особовою карткою державного службовця можна ознайомитися за посиланням:👇

https://docs.google.com/document/d/1zQH_VlPXTpwPWRC3Mp9aBdoG9hj617uY/edit?fbclid=IwAR26yy3grfYFxV0D4UynsIZHEJp1WAnu7U1C3ymhfo7f92JrttYZJGPSWBg 

Із с.Іспас, Вижницької ТГ.

Загинув 15 вересня під час виконання бойового завдання неподалік с.Опитне, Покровського району, Донецької області. 

Вічна пам'ять та слава відважному воїну. 

Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.

Як і на початку роботи представництва ДМС України у Варшаві, подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів у нових містах здійснюється за допомогою програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ»:

- у місті Кракові за адресою: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 31-154.

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

- у місті Гданську за адресою: Chelm. Shopping center Cienista 30, 80-046

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

Наразі у мобільних комплексах громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і скористатися послугою з оформлення обох документів одночасно. 

Зареєструватися на отримання послуг можливо онлайн – з допомогою електронної черги, а також в порядку живої черги – якщо з якихось причин зареєструватися онлайн не вдалося. Для того, щоб стати у живу чергу, потрібно прийти до «Паспортного сервісу» вранці та отримати талон на обслуговування протягом робочого дня.

Водночас нагадуємо громадянам, що не варто користуватися послугами третіх осіб, які пропонують вам реєстрацію в електронній черзі для отримання адміністративних послуг ДМС України. Як правило, це шахраї, які мають намір незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Частіше за все в таких ситуаціях люди ризикують залишитися без грошей та без документів. 

Пам’ятайте – запис до електронної черги є безоплатним! Відтак, закликаємо усіх не користуватися послугами посередників.

Більш детальна інформація про роботу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» – за посиланнями:

https://pasport.org.ua/  

https://www.facebook.com/passportcenterua 

За ініціативою голови правління "Міжнародного центру сприяння підприємництву" Володимира Пахнія та начальника районної військової адміністрації Михайла Чорнея проведено робочу зустріч з американською делегацією компанією CDAG INTERNATIONAL щодо будівництва містечка для внутрішньо переміщених осіб в с.Банилів. 

Під час робочої зустрічі обговорено питання: 

🔻щодо поставки перших контейнерів та розміщення їх для проживання внутрішньо переміщених осіб; 

🔻щодо закупівлі продуктів харчування для військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб на деокупованих територіях. 

"Для нас вкрай важливим є надати підтримку людям, які покинули свої домівки через війну та забезпечити їх житлом до настання зими. Щира вдячність голові правління CDAG INTERNATIONAL Carolyn Davis Smith та усім представникам компанії за неоціненну підтримку та допомогу яку надаєте Україні. Впевнений, що разом ми створимо всі необхідні умови для внутрішньо переміщених осіб, аби вони відчували себе як вдома.", - зазначив Михайло Чорней.

Для багатьох внутрішньо переміщених осіб, які в умовах евакуації втратили всі документи, важливим є питання відновлення паспорта громадянина України. Основним способом ідентифікації при цьому є отримання даних про особу з Єдиного державного демографічного реєстру, куди внесено інформацію про всіх осіб, яким оформлювалися нові ID-паспорти.

Слід мати на увазі, що паспорт громадянина України зразка 1994 року на сьогодні є морально застарілим документом, підроблення якого можливе навіть у домашніх умовах. Якщо для оформлення документів заявником подається внутрішній паспорт-книжечка зразка 1994 року, ідентифікація проводиться за даними про особу, які зберігаються на паперових носіях у картотеках територіального підрозділу ДМС, яким видавався паспорт. 

Якщо доступу до картотек немає (актуально для територій, тимчасово окупованих російсько-терористичними військами В– ОРДЛО та Крим), ідентифікацію може бути проведено за інформацією про особу відповідно до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій.

При цьому, підрозділом ДМС направляються запити для отримання інформації з наявних державних та єдиних реєстрів, інформаційних баз, картотек, у тому числі фотозображення особи, яка дасть змогу ідентифікувати особу. В процесі перевірки береться до уваги вся інформація, яку повідомив заявник під час відвідування підрозділу міграційної служби. У таких випадках можливе суттєве збільшення терміну перевірки наданої заявником інформації та надання підрозділом дозволу на друк паспорта.

У зв'язку з технічними причинами припинено прийом громадян у місцевому відділі УДМС у Чернівецькій області.

У зв’язку з цим унеможливлено оформлення та видачу паспортних документів з безконтактним електронним носієм:

- паспортів громадянина України у вигляді ID-картки;

- паспортів громадянина України для виїзду за кордон;

- посвідок на постійне проживання;

- посвідок на тимчасове проживання.

Звертаємо увагу отримувачів адміністративних послуг, які попередньо записані на ближчі дні через сервіс «Електронна черга», що заплановані послуги будуть надані в інші дні після відновлення роботи територіального підрозділу у штатному режимі УДМС за наявності талонів, що підтверджують реєстрацію.

За невідкладної потреби в отриманні міграційних послуг просимо звертатися до Путильського сектору УДМС у Чернівецькій області,  тел.: (03738) 2-16-66.

Про відновлення роботи Вижницького відділу УДМС у Чернівецькій області в штатному режимі  буде додатково повідомлено на сайті ДМС Україні та сторінці УДМС у Чернівецькій області у мережі «Фейсбук». Слідкуйте за оновленням інформації за посиланнями https://dmsu.gov.ua/chernivtsi та https://www.facebook.com/udmscv.

З усіх питань щодо роботи зазначеного підрозділу телефонуйте на «Гарячу лінію» Управління на номер (0372) 55-04-61 та до Вижницького відділу УДМС у Чернівецькій області на номер (03730) 2-16-54.

Заздалегідь дякуємо за розуміння та перепрошуємо за завдані незручності.

Сьогодні 29 вересня — День пам’яті жертв Бабиного Яру — одної з найтрагічніших сторінок в історії XX століття.

Вісімдесят один рік тому був проведений перший масовий розстріл мирного населення, вчинений гітлерівцями в урочищі Бабин Яр.

Лише за два дні – 29 та 30 вересня 1941-го року – в урочищі розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

На жаль, наші землі знову стали свідками масових звірств, але тепер вже російських військових щодо українського народу, але нас не зламати ні тоді, ні зараз.

Пам'ятаємо, перемагаємо!
Архів новин