вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки зУкраїнською  Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Першої незалежності і соборності України!

Ще минулого року 6 особам з числа дітей-сиріт Вижницького району було надано грошові компенсації на придбання житла в сумі 340 тис.гр. кожному. В цьому році робота активно продовжується  і наразі ще 2 громадянки використали надані державою грошові компенсації для купівлі власного житла, зокрема придбано житловий будинок в с.Замостя та квартиру в м.Вижниця.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області обговорили сьогодні, 20 січня, у Мінрегіоні. У консультативній нараді взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, перший заступник голови Богдан Ковалюк та директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Віктор Подорожний.

Сьогодні, 21 січня, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, оперативно зреагувавши на повідомлення лікарів,  відвідали матір із малолітньою дитиною, яка знаходиться на лікуванні у Вижницькій райлікарні. Фахівці поспілкувались із багатодітною матір’ю, надали гуманітарну допомогу одягом для дитини та матері, дитячими підгузниками.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання ст.289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017–2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Звертаємо увагу старшокласників, що з 03 лютого до 24 березня поточного року триватиме реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Обов’язковою умовою реєстрації та подальшої участі у ЗНО є наявність паспорта громадянина України.

За інформацією в. о. заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, на Буковині буде 5 опорних лікарень:
🔹Чернівецька обласна клінічна лікарня
🔹Лікарня швидкої медичної допомоги, Чернівці
🔹Сокирянська ЦРЛ

🔹Вижницька РЛ
🔹Сторожинецька ЦРЛ

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми літнього віку, часто самотніми. 

Згідно статті 18 Закону України «Про захист рослин», статті 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Постанови КМУ №746 від 18.09.1995р. «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами» працівники, робота яких пов’язана із застосуванням, зберіганням, транспортуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

В п’ятницю, 17 січня, відбулися профспілкові збори колективу райдержадміністрації під керівництвом голови первинної профспілкової організації Олександра Николайчука та за участі в.о. голови райдержадміністрації Юрія Татарина й першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка. Присутні заслухали звіт голови профспілки, дообрали членів профспілкового комітету, ревізійної комісії та комісії з соціального страхування, затвердили новий колективний договір з урахуванням висловлених пропозицій.
Архів новин