вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями  виборець не може проголосувати на виборах Президента України  31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ!

31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року. З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців просимо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та уточнити свої персональні дані, внесені в Реєстр. 

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання у школярів любові до Батьківщини, почуття патріотизму, гордості за свою державу, бажання стати гідними громадянами України у закладах освіти району проведено ряд заходів. 

У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано (станом на 22 лютого 2019 року)  1231 вакансію, з них є 102 пропозиції роботи із заробітною палатою від 10 тис. грн. Найбільшу -  15 тис. грн пропонують токарю, торгівельному представнику та двом керівникам середньої ланки (начальнику відділу та начальнику сектору приватних підприємств). Ці вакансії з’явилися на ринку праці у лютому.

Стартував новий інноваційний Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Проект HOUSES має на меті стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України. Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у їх організаційному становленню та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити, куди звертатися та які документи необхідно зібрати? Буду вдячний за поради. 

                                                                                                 З повагою, Сергій Стеценко

Днями така відкрита лекція відбулася для студентів другого та третього курсів Чернівецького будівельного коледжу Львівського національного аграрного університету - майбутніх будівельників, технологів, дизайнерів, механіків.

Володимир Зінзюк - викладач профільних дисциплін навчального закладу перед початком заняття  представив студентській аудиторії організаторів заходу - фахівців Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Однією з цінностей Нової української школи є покращення якості володіння іноземними мовами і збільшення кількості мов, які знає кожна дитина. Рік французької мови сприяє розвитку інтересу до французької мови... Упродовж  2018/2019 навчальному році у Бережницькому НВК  проводяться   заходи з метою підвищення інтересу до французької мови та цінностей, поширення оновленого іміджу оволодіння мовою. 

Сьогодні, 21 лютого, в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання колегій райдержадміністрації та районної ради.

 На порядку денному розглянуто 3 питання, зокрема про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік та заходи щодо їх виконання у 2019 році, про підвищення якості обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, а також про порядок денний та регламент роботи двадцять сьомої сесії районної ради VІІ скликання.

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання чергової XХVІІ сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Михайло Андрюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати обласної ради Андрій Андрюк та Михайло Чорней, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук та керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.
Архів новин