вВідео
Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО! Про проект

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

Шановні декларанти, наполегливо рекомендуємо Вам не зволікати із заповненням та поданням декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Нагадуємо, черговий етап декларування триватиме до 01 квітня 2018 року.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі  звертає увагу головних бухгалтерів бюджетних установ на своєчасне заповнення та подання у термін до 1 квітня 2018 року Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, як того вимагає Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2011 № 1537.

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком,  збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Вже через тиждень-півтора програма запрацює в державних банках – Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках – утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах району рятувальники Вижницького РС УДСНС проводять інструктажі на протипожежну тематику з священнослужителями та персоналом церков та храмів.

     Пам’ятайте! Під час експлуатації культових споруд слід дотримуватися загальних вимог пожежної безпеки:

Районна програма запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини у Вижницькому районі на період з 2017 до 2021 року спрямована на усунення причин, які призводять до виникнення такого явища, як дитяча безпритульність і бездоглядність, поши­рення соціального сирітства дітей, порушення прав дитини.

Мета цієї Програми полягає у подоланні дитячої бездо­гляд­ності, запобіганні соціальному сирітству, створенні умов для всебічного розвитку та ви­ховання дітей.

9 - 10 березня в місті Києві проводився всеукраїнський турнір з дзюдо «КИЇВСЬКА ВЕСНА». На спортивне свято з'їхались майже 300 спортсменів з усіх регіонів нашої країни, а також гості з Латвії, Румунії та Азербайджану. На дані змагання була запрошена команда Вижницької ДЮСШ під керівництвом тренера - викладача Василя Михальчука. У запеклій боротьбі кращі результати в складі нашої збірної показали Богдана Берегова та Артем Симчук завоювавши бронзові нагороди у відповідних вагових категоріях.
Про це інформує директор Вижницької ДЮСШ Павло Сичов.

В зв’язку із  прогнозованим потеплінням, і як наслідок скресанням криги, льодоходом і  підйомом рівнів води, може погіршитись  якість питної води в джерелах децентралізованого водопостачання (кринична вода) та зростає ризик її забруднення.

З метою уникнення інфекційних захворювань необхідно:

– не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання,

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

17 березня у Чернівецькій області сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); опади у вигляді дощу з переходом вдень 17 березня та вночі   18 березня в сильний сніг, мокрий сніг, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу; в Україні пориви вітру 15-22 м/с.

23 – 25 березня 2018 року на Вижниччині відбудеться Всеукраїнський фестиваль шкільних команд «Нова генерація – за безпеку на дорозі». Метою якого є попередження дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, залучення дітей до участі і популяризації вивчення правил дорожнього руху та сприяння організації змістовного дозвілля школярів.

Сьогодні, 14 березня, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками поліції та служби у справах дітей райдержадміністрації обстежили сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах сіл Чорногузи та Іспас.

Також з учнями 11 класу Чорногузівської ЗОШ проведено виховну бесіду на тему: «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх».
Архів новин