вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області наголошує, що з метою своєчасного здійснення розрахунково–касового обслуговування у 2020 році, у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, 

4 грудня в приміщенні Вижницької районної бібліотеки відбулася презентація нових книг Михайла Софійчука «Думки. Вислови. Афоризми та різне» в двох томах,  «Роздуми». Модератор заходу провідний бібліотекар Вижницької районної бібліотеки Світлана Мензак розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях автора.

На презентацію завітали друзі автора, члени клубу творчої інтелігенції «Німчич», поціновувачі творчості, учнівська молодь та бібліотечні працівники району.

Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про  ВІЛ  і  СНІД.  Більшість,  правда,  впевнені  в  тому,  що  ця  проблема  їх  не стосується.  Щоб  така  впевненість була  виправданою,  щоб  мати  можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛ-інфекція сьогодні, яка охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу.

Відповідно до змін до пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998р. № 1352 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації» (далі - Постанова № 1352), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 року № 925 «Про внесення змін до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації», 

28 листопада 2019 року логопеди та  практичні психологи  закладів загальної середньої освіти Вижницького району, Вашківецької та Вижницької міських рад вивчали досвід роботи  педагогічного колективу  комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» для дітей зі зниженим слухом.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області звертає увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 №964 внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти».

В листопаді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка проведено засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам, відібраним та направленим Вижницьким РВК для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройних силах України за рахунок районної програми «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016-2020 роки».

З 09.12.2019 року по 13.12.2019 року з нагоди 30-річниці Конвенції ООН про права дитини та святкування проголошення Загальної декларації прав людини Вижницький РВ ДМСУ в Чернівецькій області ініціює в усіх навчальних закладах району проведення  Всеукраїнського уроку «Права людини» (10 грудня), тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру у формі лекцій, бесід, зустрічей за круглим столом, правових конкурсів, ігор, змагань тощо (з 9 по 13 грудня).

Іноземці та особи без громадянства, які бажають перебувати на території України на законних підставах, повинні подбати про те, аби отримати документи, які посвідчують їх особу. Такими документами є біометричні посвідки на тимчасове або постійне проживання, а також документи, які оформляють біженці та особи, які потребують додаткового захисту. Зазначимо, що процедура документування зазначених осіб включає сканування відбитків пальців, фотографування та збереження відцифрованого підпису особи.

28 листопада директор Мигівського  НВК-опорного закладу Вижницької районної ради  Кравчук І.А. та вчителі початкових класів цієї ж школи Фівкіна Н.П., Жебчук М.С.  взяли участь у  Всеукраїнському форумі учасників пілотного експерименту НУШ «АГЕНТИ ЗМІН» (м. Київ, НСК «Олімпійський»).
Архів новин