вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Відсьогодні ліки в аптеці можна придбати за кошти програми #єПідтримка 

Українці віком від 60 років можуть придбати ліки в аптеках – як онлайн, так і офлайн 🙌🏼

Як це працює❓

У момент проведення платежу банк перевірятиме, чи вже виповнилося вам 60 років. Коли ви оформили картку єПідтримка – не має значення. Головне, щоб вам було 60 років та ви мали «зелений» СOVID-сертифікат у Дія 📲

Більше про проєкт «єПідтримка» дізнайтеся за посиланням 👉🏻 https://e-aid.diia.gov.ua/ 

Вакцинуйтеся, отримуйте 1000 гривень єПідтримки та будьте здорові. Цифровізація триває 🚀

Під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО:

1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;

2) відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м., а від топкових отворів – не менше 1,25 м.;

3) біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5×0,7 м;

4) усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;

5) печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій відповідно до вимог будівельних норм;

6) попіл й шлак, шо їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

При користуванні печами ЗАБОРОНЕНО:

– розпалювати їх легкозаймистими та горючими рідинами;

– використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі;

– сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

– зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу;

– розмішувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

– проводити розпалення печей дровами, довжина яких перевищує розміри топки;

– здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;

– виносити та викидати гаряче вугілля ближче 15 метрів від будівель;

– зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці; – використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи;

– влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби;

– прокладати димоходи (борови) опалювальних печей по горючих основах;

– закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;

– топити печі під час проведення у приміщеннях масових заходів;

– доручати розпалювання печі та нагляд за нею дітям.

Українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби за рецептом лікаря, так і без нього, з 24 січня. 

За інформацією Міністерство економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років. 

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які інші товари, що є в аптеці.

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! 

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день цьогоріч ми відзначаємо 103-тю річницю з дня ухвалення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 

Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ. Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

У цей надзвичайно важкий час на нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність.

Переконаний, що разом з нашою допомогою тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Кожен з нас мусить докласти і свої зусилля, щоб Україна якнайшвидше перемогла і знову стала соборною – Крим і Донбас, анексовані ворогом, обов’язково возз’єднаються з Україною.

Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Бажаю усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої держави! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

Слава Україні!🇺🇦

Зменшилося навантаження на одне вільне робоче місце. Зокрема, станом на 1 січня 2022 року 7 осіб претендували на вакантну посаду, а це на 5 безробітних менше, ніж у минулому році. В порівнянні з відповідною датою 2021 побільшало і вакансій (на 14,1%).

Станом на 1 січня 2022 року у базі Чернівецького обласного центру зайнятості налічувалось 775 вільних посад.

- Впродовж січня – грудня 2021 року роботодавці області подали інформацію про наявність 9805 вакансій, середній розмір заробітної плати у яких склав 8558 гривень. Нині є 16 пропозицій роботи із зарплатнею від 15 000 до 27 000 гривень, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На таку зарплатню можуть претендувати водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту автотранспортних засобів, рихтувальник кузовів, слюсар з ремонту колісних засобів, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, майстер цеху, головний бухгалтер, механік, налагоджувальник технологічного устаткування тощо. Більше дізнатися про актуальні вакансії можна на сайті Чернівецького ОЦЗ у рубриці «Шукаємо роботу разом!».

Сьогодні під керівництвом радника голови районної державної адміністрації Руслани Клим відбувся II етап конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» керівника апарату Вижницької районної державної адміністрації. В роботі комісії прийняла участь керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Анна Цибуляк-Кустевич.

За результатами проведення співбесіди кандидат допущений до наступного етапу відбору.

Також співбесіду проходили кандидати на зайняття посад державних службовців категорії «В» апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Звертаємо увагу осіб, які планують участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, на необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки. 

Нагадуємо, що на період дії загальнодержавного карантину паспорт громадянина України у вигляді ID-картки можна оформити у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від реєстрації місця проживання. Більше інформації щодо  порядку, вартості та термінів оформлення паспорта  громадянина України у вигляді ID-картки можна знайти тут: https://cutt.ly/gIWM9n9.

Адреси та контакти територіальних підрозділів Чернівецької області за посиланням: https://dmsu.gov.ua/chernivtsi/pidrozdily.html.

Скористайтеся можливостями сервісу «Електронна черга» або чат-ботів ДМС у «Viber» та «Телеграм» (https://dmsu.gov.ua/services/online.html) для бронювання місця у черзі для отримання зазначеної адмін-послуги. 

За допомогою чат-ботів та сервісу «Перевірка стану оформлення документів»  (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html) ви зможете відстежувати в режимі онлайн всі етапи оформлення свого паспорта аж до моменту отримання. 

З усіх питань щодо оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки також телефонуйте на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер: 0372-55-04-61.

Сьогодні під керівництвом радника голови районної державної адміністрації Руслани Клим відбувся I етап конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорій «Б» керівника апарату Вижницької районної державної адміністрації та посад державних службовців категорії «В» апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На першому етапі випробування конкурсанти проходили тестування на знання законодавства за результатами якого були допущені до наступного етапу конкурсу – співбесіди.

Вижницьке відділення АТ "Чернівцігаз" інформує, що в зв'язку з проведенням аварійно - відновлювальних робіт на газопроводі середнього та низького тисків в м. Вижниця по вул. Невського, Черемоша, Шептицького, Івасюка, Л. Кобилиці 21.01.22 р. з 10:00 год. буде припинено газопостачання м. Вижниця з околицею Рівня, с. Виженка та частково с. Чорногузи.

Газопостачання м. Вижниця з околицею Рівня, с. Виженка та частково с. Чорногузи буде відновлено після 14:00 год. 21.01.22 р. по закінченню робіт.

Дякуємо за розуміння!!!

Термін чинності «зелених» COVID-сертифікатів в Дії скорочено з 365 до 270 днів. Новий термін дії цифрового сертифіката змінюється для усіх трьох типів документа: 

✔️ внутрішнього

✔️ іноземного

✔️ міжнародного

Від моменту отримання другої дози щеплення COVID-сертифікт буде чинний 9 місяців.

Можливість сформувати цифровий сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з'явиться у застосунку Дія наприкінці січня.
Архів новин