вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 22 жовтня, за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у стінах Львівської обласної ради за участі заступника міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина відбулася робоча зустріч щодо підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок секторальної підтримки ЄС.

Днями, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Долішньо-Шепітської сільської ради здійснили обхід сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в населених пунктах Долішній Шепіт та Лопушно.

У Головному управління ДФС у Чернівецькій області наголошують, що фіскальною службою реалізовано електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) здійснювати пошук і перегляд фіскального касового чека, який формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронним фіскальним чеком, створеним новими РРО. 

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри»  Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області (03722) 4-68-85, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління  050-434-40-30, 097-956-08-81 або надіслати листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Це дозволило залучити 7,1 млн.грн. єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців, в тому числі до бюджету Пенсійного фонду – 6,1 млн.грн. 

Сплата роботодавцем внеску, зокрема у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімум, – одне із джерел наповнення бюджету Фонду, з якого здійснюється фінансування пенсійних виплат.

Програма, що відбудеться з 3 по 24 травня 2019 року, охоплює вузько спеціалізовані  семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст. Всі учасники отримають загальну суму на необхідні транспортні витрати, а також добові на період стажування та безкоштовне помешкання в Берліні.

Фінансове управління районної державної адміністрації повідомляє, що 17 жовтня відбулося засідання робочої групи з питань оптимізації мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів району. 

Як інформує виробничий підрозділ «Чернівецька дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця»  ПАТ «Українська залізниця», станом на 18.09.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 423 сторонні особи проти 396 у минулому році, у тому числі 251 зі смертельним наслідком (торік – 253).

Вчора, 19 жовтня відійшла у кращий світ Олена Василівна Буйвідт, яка очолювала відділ культури Вижницької райдержадміністрації впродовж п'яти років. Щира, добра, великодушна, працьовита, віддана своїй справі, життєрадісна, шанована… 

Більше року тривала нерівна боротьба зі страшною хворобою, з якою так і не судилося впоратися…

Голова та колектив Вижницької райдержадміністрації висловлює глибокі співчуття родині Олени Василівни. Розділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, схиляємо голови у скорботі.

Вічная пам'ять....
Архів новин