вВідео
Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

Послугами обласної служби зайнятості торік скористалося 1042 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та яким надано статус безробітного. 974 із них мали право на отримання допомоги по безробіттю. Крім того, за даними на 1 січня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 33 особи цієї категорії без надання статусу безробітного. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохреща.

У 2017 році до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Нещодавно в борцівському залі с. Мілієве під керівництвом тренерів-викладачів Вижницької ДЮСШ Теодора Фоки та Максима Фоки була проведена відкрита першість  Вижницької районної дитячо-юнацької спортивної школи присвячена Дню святого Миколая та Новорічним святам. В даному турнірі прийняли участь 40 юнаків. Чемпіонами у своїх вагових категоріях  стали:  Вишницький Юрій – 20 кг,  Штефюк Юрій – 23 кг, Киселиця Дмитро – 26 кг, Радіон Сергій – 29 кг, Фуштей Віктор – 32 кг, Вишницький Остап – 35 кг, Мороз Дмитро – 40 кг, Андрюк Максим – 45 кг, Вишницький Вадим – 55 кг, Косовець Тарас – 60 кг.

Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?

Майно, яке набуте за час шлюбу, незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини  самостійного заробітку. Такими поважними причинами можуть бути, наприклад, навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо.

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертають увагу роботодавців на те, що згідно з ухваленим Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 01.01.2018 становить:

-         у місячному розмірі – 3723 грн.;

 

-         у погодинному розмірі – 22,41 грн.

Епідемічна ситуація з кору щодень ускладнюється. Захворюваність зростає  з арифметичною прогресією. В Чернівецькій області станом на 12 січня 2018 року зареєстровано 468 випадків кору, з них 372 дітей (79%) та 96 дорослих. Госпіталізовано 173 хворих (37%). Ускладнення від кору зареєстровано в 11 осіб – пневмонія. Летальних випадків не було.

 

В 2016 році зареєстровано 3 випадки кору. Останній спалах в Чернівецькій області відбувся в 2012 році, коли захворіло 364 особи. Під час спалаху в 2006 році захворіло 640 осіб.

На Поліграфкомбінаті “Україна” введено в експлуатацію додаткову лінію персоналізації закордонних паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від терміновості оформлення.

Як інформує відділ організаційної роботи, документообігу та контролю апарату райдержадміністрації за  2017 рік райдержадміністрацією отримано 552  звернення громадян (за 2016 рік – 2305).

Шановні буковинці, запрошуємо 21 січня 2018 року до Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту (вул. Січових стрільців, 38-б) на ХІ обласне театралізоване фольклорно-етнографічне свято виконавців традиційних зимових звичаїв та обрядів «Від Різдва Христового до Йордану».

 

Початок дійства о 13.00.
Архів новин