вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З метою проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти рятувальниками Вижницького РВ та 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області спільно із представниками Вижницького РВ поліції ГУ НП в Чернівецькій області проведено заходи на території Вовчинецького ЗЗСО I-II ступенів, Лукавецького ЗЗСО I-III ступенів, Зеленівського ЗЗСО I-III ступенів, Вижницького ЗЗСО I-III ступенів, Вижницького фахового коледжу прикладного мистецтва ім. Василя Шкрібляка.

Під час проведення інформаційно-профілактичних заходів дітям та персоналу закладів освіти було продемонстровано техніку та оснащення рятувальників та правоохоронців. Також присутнім було наголошено на правилах пожежної безпеки в закладах освіти, побуті та на відкритих територіях. Проведено інструктажі, щодо порядку дій на випадок виникнення пожежі.

Сьогодні із робочим візитом на Вижниччину завітали головний спеціаліст відділу теплопостачання Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінрегіону Володимир Шиховець та заступник начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Денис Антоняк з метою визначення готовності роботи комунальних підприємств з теплопостачання до опалювального сезону.

В результаті чого визначено високу готовність до роботи в осінньо-зимовий період.

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

Щира подяка працівникам лісокультурної справи, майстрам лісу, лісничим, керівникам лісогосподарських підприємств та всім людям, причетним до кожного посадженого деревця, за наполегливу й сумлінну працю.

Впевнений, що ви і надалі будете робити усе, щоб зелені шати Вижниччини залишалися екологічним оберегом та прикрасою нашого краю.

Бажаю вам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Успіхів на благо процвітання нашої країни та лісового господарства!

50 працедавців Чернівців презентують понад 300 вільних посад шукачам роботи. Водночас 10 професійно-технічних та вищих навчальних закладів представляють професії та спеціальності, котрі можна у них опанувати. 23 вересня 2021 року на Соборній площі м. Чернівці проходить «Ярмарок вакансій», організований обласною службою зайнятості.

- Фахівці служби зайнятості створили для роботодавців та шукачів роботи комунікаційний майданчик, де вони можуть задовольнити потребу у кадрах та отримати бажану посаду. Є вільні робочі місця у банківській сфері, у галузях промислового виробництва, легкої промисловості, у сфері послуг, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства тощо, - інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Шановні рятівники, працівники та ветерани цивільного захисту і пожежної охорони! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Вони  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя.

Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за Вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

У тестовому режимі запущено новий електронний сервіс Міграційної служби, за допомогою якого можна отримати перелік документів, необхідних для набуття громадянства України за народженням або за територіальним походженням. Вказані підстави першими обрано для тестування, оскільки саме за ними українське громадянство бажають набути найчастіше.

Сервіс пропонує користувачу покроково надати відповіді на ряд запитань, після чого формує перелік документів, які претенденту на набуття громадянства України необхідно подати до територіального органу або територіального підрозділу ДМС.

Особам, які бажають набути громадянство України за іншими підставами, рекомендуємо ознайомитися з інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті ДМС України у розділі «Набуття громадянства України».

Нагадуємо, що е-сервіси ДМС допомагають швидко отримати необхідну інформацію та гарантують прозоре отримання послуг з оформлення документів.

Загалом, з початку 2021 року розділ “Електронні сервіси” офіційного веб-сайту ДМС переглянули понад 22,8 млн. разів.

З 1 січня по 1 вересня 2021 року на контролі Держенергонагляду перебувало 324 приписи, які було видано учасникам ринку за результатами здійсненних заходів державного нагляду (контролю) на усунення порушень вимог нормативно-правових актів, норм і правил у галузі електроенергетики.

З них, станом на 1 вересня поточного року Держенергонаглядом встановлено виконання вимог у повному обсязі та знято з контролю 140 приписів, що складає 43,2%.

Загалом інспекторами відомства було здійснено 142 перевірки виконання учасниками ринку розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства та встановлено невиконання вимог двох приписів, а саме:

АТ «Укрзалізниця» видано новий припис і розпорядження про накладення штрафу в сумі 8,5 тис. грн;

АТ «Нікопольський завод феросплавів» видано новий припис і розпорядження про накладення штрафу в сумі 85 тис. грн.

У решти 184 приписів термін виконання не закінчився і вони продовжують перебувати на контролі Держенергонагляду.

20 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації в країні до 31 грудня 2021 року.

Для отримувачів адміністративних послуг у сферах міграції це означає, що нормативні послаблення, прийняті на час дії карантину, триватимуть щонайменше до кінця поточного року.

Йдеться про:

- оформлення першого паспорта громадянина України у вигляді картки, а також обмін паспорта громадянина України незалежно від місця реєстрації у підрозділах ДМС України за місцем звернення;

- тимчасове скасування нормативної вимоги щодо обов’язкового вклеювання фото до паспорта громадянина України по досягненні 25-ти та 45-річного віку впродовж календарного місяця з дня виповнення зазначеного віку;

- вклеювання фото до паспорта громадянина України по досягненні 25-ти та 45-річного віку незалежно від реєстрації місця проживання у підрозділах ДМС України за місцем звернення;

- послаблення заходів адміністративного впливу щодо іноземців та осіб без громадянства за порушення правил перебування на території України (за умови документального підтвердження факту неможливості своєчасного звернення до підрозділів міграційної служби через перебування на карантині чи самоізоляції).

У разі посилення карантинних заходів на території Буковини та змін режиму роботи структурних підрозділів УДМС у Чернівецькій області буде повідомлено додатково.

З усіх питань щодо роботи УДМС у Чернівецькій області телефонуйте на «Гарячу лінію» на номер: (0372) 55-04-61

Станом на 15 вересня 2021 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 896 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис. грн. На 120 пропозицій роботи працедавці пропонують оплату понад 10 тис. Найбільшу заробітну плату  роботодавці пропонують на 4 вакансії.

- Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях, які з початку року подали до служби зайнятості роботодавці, склав 7549 грн., в той час як у минулому році цей показник складав 6260 грн., - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

На зарплату 27 тис. грн. роботодавці шукають водія автотранспортних засобів із категорією С та знаннями будови і правил експлуатації транспортних засобів для перевезення вантажу; тракториста, який має знання та навички експлуатації трактора, знайомий із системою технічного обслуговування машино-тракторного парку, може усунути ознаки основних несправностей. Таку ж оплату праці пропонують трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва для збору буряка та машиністу екскаватора одноковшового для виконання сільськогосподарських робіт.

23 вересня 2021 року о 11 годині на Соборній площі м.Чернівці Чернівецька обласна служба зайнятості проводить «Ярмарок вакансій».

Понад 50 роботодавців міста презентуватимуть вільні робочі місця, а професійно-технічні та вищі навчальні заклади проведуть майстер-класи. 

- Ярмарок вакансій – це можливість роботодавцю підібрати необхідних працівників, а шукачам роботи – працевлаштуватися. Ми пропонуємо майданчик для діалогу, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Більшість вакансій за робітничими професіями та для осіб, які не мають спеціальної освіти, проте є ряд пропозицій роботи для «білих комірців».

Шукачів роботи на ярмарку будуть консультувати фахівці служби зайнятості, у разі потреби допоможуть скласти резюме, ознайомлять з базою вакансій не лише по області, але і  по Україні.

Запрошуємо шукачів роботи та ЗМІ до участі у заході.
Архів новин