вВідео
Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО! Про проект

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

З 1 січня 2000 року страховий стаж обчислюється за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Така інформація  формується на основі звітності страхувальників - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - про нарахування заробітної плати, а також фізичних-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, про суми нарахованого єдиного внеску.

24 травня у селищі Берегометі відбулися відбіркові ігри Кубку району з футболу. На  полі зустрілися команди «Підкрай» Берегомет - «Розтоки», «Банилів» - «Берегомет». Усі команди мали сильну підготовку. Ігри були дуже напруженими. На змагання між командами прийшла велика кількість вболівальників, які прибули із різних міст селищ та сіл району. Матч «Банилів» - «Берегомет» завершився з рахунком 3:0 на користь ФК «Банилів» та між командами «Розтоки» - «Підкрай» 2:2. В наступний етап змагань пройшли команди сіл Банилів та Розтоки. 

 

Про це інформує сектор з питань молоді та спорту районної державної адміністрації. 

Ось і промайнув ще один сезон веселих і найкмітливіших. Він був надзвичайно важкий, але дуже цікавий. Адже честь Вижниччини і області захищали не одна, а дві команди КВК «СТОП-КАДР» і «ТОРПЕДО ПЛЮС» НВК «Берегометська гімназія» (керівник Запаранюк А.І.).

У місті Одеса команда «СТОП-КАДР» стала віце-чемпіоном  України серед  24 областей з КВН-ЮІР, а капітан команди Бідений Юрій одержав Почесний диплом «Найкращий учасник КВН-ЮІР України». 

На жаль, сьогодні чимало працюючих не бачать проблеми в отриманні “тіньової” заробітної плати, кладучи до кишені “чисті доходи”. Надаючи згоду працювати нелегально, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: оплати лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, оплачуваної відпустки, втрачають страховий стаж, а надалі – право на гідну пенсію.

22 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука відбулося засідання координаційної ради з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. 

Які закордонні паспорти зараз видають?

Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

Сьогодні минає два роки з дня трагічної смерті в зоні проведення АТО Віталія Крутофоста. 23 травня 2016 року у населеному пункті Павлопіль Волноваського району Донецької області при виконанні бойових завдань Віталій Крутофіст загинув. Автомобіль, в якому він перебував потрапив під обстріл (влучила міна від 120-міліметрового міномета). 

Поховали героя 31 травня 2016 року у місті Вижниця. 

У Віталія залишилися мама та старший брат. 

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255  від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269  від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України з 21 по 27 травня 2018 року в Україні буде проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Рятувальники ДПРЧ-4 м. Вижниця разом з дирекцією провели для учнів Вижницької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів імені Назарія Яремчука День цивільного захисту.

Підвищення рівня знань з пожежної безпеки в учнів закладів загальної середньої освіти є важливим завданням. З цією метою, в рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, рятувальники Вижницького РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели екскурсію для учнів 8-го та 9 –го класів Берегометської ЗОШ № 4 та для учнів першого класу Вижницької гімназії. Також були проведені уроки безпеки для учнів Виженської ЗОШ та Чорногузівської ЗОШ. 
Архів новин