вВідео
У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

Останні зими були одними з найважчих в історії енергетики України. Через брак  енергоресурсів проблеми виникали як з теплом, так і з електроенергією. Кризова ситуація в паливно-енергетичному комплексі України, що може виникнути внаслідок дефіциту палива і гідроресурсів вимагає від інспекції Держенергонагляду в Чернівецькій області здійснення постійного контролю за режимами споживання електричної енергії та потужності, зменшенням аварійності на енергообладнанні постачальників електричної і теплової енергії та соціально-важливих суб'єктів господарювання області.

Вже стало доброю традицією всією громадою Берегомета урочисто відзначати День працівника лісу та День селища. Вшосте ці свята відзначають разом, а сам День працівника лісу цьогоріч відзначався 48 раз. 

  Осінній святковий день видався на славу,  тому берегометчани та гості селища радо спішили на селищний стадіон. До початку святкового дійства всі бажаючі мали змогу насолодитися різними виставками, зокрема робіт народних умільців Василини Малиш, Марії Атрощенко, Марії Мендришори, чудовими картинами місцевого художника Василя Граба, виставками квітів школярів НВК «Берегометська гімназія», ЗОШ №2 та ЗОШ №3  Розпочав урочистості господар свята селищний голова Сергій Боднарюк.

Про організацію та проведення на Вижниччині фінальної частини обласних сільських спортивних ігор 2017 року йшлося сьогодні, 19 вересня, під час наради, яку провів голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Сергій Вірста, заступник голови Вижницької міської ОТГ Сергій Колотило, керівники обласної та районної організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Петро Івасюк та Віталій Шитрюк, голова профспілкового комітету Чернівецької області спілки агропромислового комплексу Михайло Сірецький, представники від медичної галузі, правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

2017 рік став роком реформування багатьох галузей в Україні. Із запланованих Урядом реформ саме пенсійна – найбільш очікувана, оскільки вона є кроком до відновлення соціальної справедливості, зазначив під час прес-конференції начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів. 

17 вересня в Україні відзначався День рятувальників. З цієї нагоди особовий склад Вижницького районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області прийшли привітати голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, заступник голови районної ради Сергій Вірста та голова Вижницької міської об’єднаної територіальної громади Олексій Чепіль.

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області запрошує на економічне навчання працівників фінансово – бухгалтерських служб розпорядників бюджетних коштів, яке відбудеться у режимі відеоконференції 20 вересня 2017 року об 11 годині у приміщенні районного Управління, за участю представників Департаменту консолідованої звітності, Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку казначейства та Управління фінансової роботи. 

28 вересня 2017 року з 10:00 години у приміщенні Банилівської сільської ради (вул.Гостинець, буд.63) відбудеться виїзний прийом громадян з питань захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю з метою швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна та оперативного надання безоплатної вторинної правової допомоги з кола інших питань застосування земельного законодавства.

Інспектування суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахунки за товари (послуги) у готівковій формі, одне з першочергових напрямків роботи фіскальної служби Буковини. Відтак, за 8 місяців поточного року фахівцями  служби проведено 161 перевірку, з яких 19 документальних та 142 фактичних перевірок. Під час даних перевірок встановлені факти зловживання бізнесменами касової дисципліни - проведення готівкових розрахунків без застосування РРО, невидача покупцям касових чеків, неповне і несвоєчасне оприбуткування готівки - повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

15 вересня Уряд України підтримав розроблений Мінфіном проект Державного бюджету на 2018 рік та направив документ на розгляд Парламенту.

Мінфін розробив бюджет-2018 на основі середньострокової бюджетної резолюції, запровадивши таким чином нову модель бюджетної політики - середньострокове бюджетне планування. Це означає, що в Україні буде передбачувана бюджетна політика, безперервність і наступність бюджетного процесу та ефективний розподіл державних ресурсів.

Міністерством внутрішніх справ України анонсовано проект Стратегії розвитку органів МВС до 2020 року, яку розроблено МВС спільно з представниками Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Сервісних центрів. Також до всіх етапів роботи були залучені експерти Консультативної місії Європейського Союзу.
Архів новин