вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Звертаємо увагу буковинців, що у зв’язку з відзначенням 8 березня Міжнародного жіночого Дня Чернівецькій МВ, розташований по вул. Руській, 248-М у м. Чернівці та Управління ДМС у Чернівецькій області, розташоване по вул. А.Шептицького, 25 у м. Чернівці, не працюватимуть 6, 7 та 8 березня.

Вчора, 2 березня, голова облдержадміністрації Сергій Осачук представив головам територіальних громад, керівникам установ та організацій району, представникам громадськості новопризначеного голову Вижницької районної державної адміністрації Михайла Чорнея.

Нагадаємо, що розпорядженням Президента України Володимира Зеленського 127/2021-рп від 26 лютого 2021 року Михайло Чорней призначений головою Вижницької районної державної адміністрації.

Вчора, 22 лютого, за сприяння Молодіжної ради Буковини відбулася благодійна виставка-аукціон творчих робіт молоді та дітей з інвалідністю, яку організувала ГО «Ми рівні». На виставці були представлені картини, малюнки, аплікаційні роботи, які жителі з інвалідністю Вижницької ОТГ підготували саме для цієї події.

Ми вже писали про процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року, яку визначено Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 р. № 246 (далі – Порядку № 246).

Шановні земляки!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

У базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості, станом на 24 лютого 2021 року, майже 500 вакансій. З них 58 мають зарплату 10 тис. грн і вище.

За час карантину на Буковині суттєво зменшилася кількість пропозицій роботи, не зріс і рівень заробітної плати у вакансіях, яку пропонують роботодавці. Лише 11,6% вакантних посад мають оплату понад 10 тис. грн, майже 30% мають заробітні плати від 8 до 10 тис. грн, решта – від мінімальної до 8 тис. грн. 

Вчора, 18 лютого, голова райдержадміністрації Михайло Чорней провів позачергове засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному розглядались питання про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2020 рік, про проведену роботу по забезпеченню технічними засобами реабілітації людей з інвалідністю в 2020 році, про створення належних умов у патологоанатомічному відділенні КНП «Вижницька міська лікарня» Вижницької міської ради  та забезпечення доступності приміщень та будівель лікарні для людей з інвалідністю.

Впровадження цифрових технологій та використання ІТ-інструментів сприяє вдосконаленню внутрішніх робочих процесів у юридичних підрозділах Міграційної служби.

Наразі ДМС працює над проектом щодо систематизації матеріалів судових справ (електронних документів та електронних копій документів), які зареєстровані в системі електронного документообігу ДМС.

Рятувальники Вижницького районного сектору та 4 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Чернівецькій області відпрацювали порядок спільних дій, на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, 

У Міграційній службі використовується спеціальне програмне забезпечення, призначене полегшити взаємодію між працівниками ДМС та іноземцями і особами без громадянства. Йдеться про Єдину інформаційно-аналітичну систему управління міграційними процесами (ЄІАС УМП) та систему «Облік запитів про реадмісію та транзитне перевезення».
Архів новин