вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З метою забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти у Вижницькому районі триває поступове створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах. Відкриття груп  – це завжди велике і яскраве свято, а особливо для малечі, яка  вже давно очікувала переступити поріг у дитячий казковий світ.

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів 5-11 класів Долішньошепітського НВК на шкільному подвір’ї 9 жовтня 2019 року. В епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, традиційні «Козацькі забави».

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.

В Україні стартує операція «Мігрант», тож нагадуємо іноземцям про відповідальність за порушення вимог міграційного законодавства.

Вчора, 16 жовтня, фахівці служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками ювенальної превенції Вижницького відділу поліції здійснили рейд-перевірку на території смт.Берегомет, с.Лопушно та с.Долішній Шепіт з метою перевірки готовності сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, до зими, виявлення дітей, які не відвідують навчальні заклади, а також недопущення продажу неповнолітнім тютюнових виробів і алкогольних напоїв.

В Україні, яка вже шостий рік відстоює своє право бути незалежною та втрачає в підступній неоголошеній війні найкращих своїх синів та доньок, прийдешнє свято Дня захисника України по-особливому щемить кожному громадянину. Так і сьогоднішній традиційний мітинг приурочений Дню захисника України у Вижниці зібрав навколо символічної могили «Борцям за волю України» всіх, чиє серце б’ється в унісон гімну України. Репресовані, ветерани УПА, ветерани АТО, учнівська та студентська молодь, представники влади та громадськості прийшли молитвою згадати всіх полеглих захисників, які не дожили до цього дня та вшанувати живих Героїв, які протягом останніх років боронили нашу землю від агресора.

У Мигівському навчально-виховному комплексі-опорному закладі Вижницької районної ради Чернівецької області з 7 жовтня по 11 жовтня 2019 року проведено тиждень історії.

В рамках цього тижня організовано ряд заходів, зокрема до Дня захисника України проведено урочисту лінійку, покладено квіти до Обеліска Слави та Пам'ятного знака воїнам УПА.

Вчора, 9 жовтня, проведено фінал дитячого чемпіонату з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Вижницького району з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в районі, виявлення здібних футболістів.

У змаганнях взяли участь збірні команди ОТГ і району у 2-ох вікових групах. Ігри проходили на футбольних полях м.Вижниця та с.Іспас.

Система управління охороною праці (далі – СУОП) за визначенням як сукупність органів управління підприємством має функціонувати на всіх підприємствах незалежно від кількості працівників, а також у фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

Довіра дітей до дорослих часто є далеко не стовідсотковою. І життєвий досвід батьків, учителів їм  не авторитет. Але ж і одні, і другі щиро бажають дітям добра. Як донести свої найкращі наміри до розуміння і сприйняття дітьми розповідали вчора, 9 жовтня, члени мобільного консультативного пункту ОЦСССДМ, до складу якого увійшли:

Багатьох людей, особливо представників старшого покоління, турбує питання – чи треба  в обов’язковому порядку замінювати паспорт у вигляді книжечки на новий пластиковий документ.

Оскільки нормативними документами не визначений кінцевий термін дії паспортного документа у вигляді книжечки зразка 1994 року, його заміна на паспорт громадянина України у вигляді пластикової картки відбувається виключно за бажанням власника.
Архів новин