вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 21 серпня, в Будинку з левами відбулася пресконференція організаторів XXVI Міжнародного гуцульського фестивалю.

Для засобів масової інформації області було презентовано детальну програму цьогорічного фесту, сувенірну та поліграфічну продукції, а також, всі родзинки а нововведення.

Не оминули увагою і фестивальну історію Вижниччини.

Реформа місцевого самоврядування - децентралізація влади, неминуче тягне собою необхідність внесення змін до адміністративно-територіального устрою. Стає очевидним те, що райони будуть укрупнені та межі їх змінені.

Як відомо, у Верховній Раді України вже підготовлений проект Закону України, реєстраційний номер № 6636 “Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», який створює умови для ліквідації, об’єднання районів.

На сьогодні паспорт громадянина України є документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави. В Україні є два види паспортів – ID-картка, яка вперше оформляється безкоштовно після досягнення особою 14-річного віку, та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, який можливо оформити навіть новонародженим дітям для здійснення закордонних подорожей.

Останнім часом почастішали випадки звернень населення до органів виконавчої влади та Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області з приводу порушення правил застосування пестицидів та агрохімікатів.

Невдовзі відбудеться святкування 28-ї річниці Незалежності України. У цей святковий день люди будуть брати участь у масових заходах, відпочиватимуть на природі. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Сьогодні, 20 серпня, в.о. директора Вижницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Михайлина Григоряк провела з безробітними бесіду про патронат та переваги здорового способу життя. Вона розповіла про порядок створення, влаштування та перебування дитини в сім’ї, оплату послуг патронату та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Сьогодні, 19 серпня, в залі засідань районної ради відбулося громадське обговорення проєкту формування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою Чернівецької області за участю голови районної ради Михайла Андрюка, в.о. голови райдержадміністрації Юрія Татарина, вижницького міського голови Олексія Чепіля, представників рад Вижницького району. 

Електронний сервіс «Перевірка недійсних документів» на офіційному веб-сайті ДМС працює уже понад два роки. З його допомогою відвідувачі можуть в режимі онлайн швидко та безкоштовно здійснити перевірку недійсних, викрадених або втрачених документів у базах даних Міграційної служби та МВС.

У середу 14 серпня 2019 р. в селі Іспас  відбулись змагання по міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор 2019 року. Про це інформує голова МО ГО «ВФСТ «Колос» Анатолій Радул.

В змаганнях взяли участь 6 команд: с.Іспас, с.Чорногузи, с.Банилів, с.Мигове, м.Вижниця та м.Вашківці.

З нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності на Вижниччині заплановано низку заходів. Зокрема, 23 серпня о 9:30 год. на площі Героїв Майдану в місті Вижниця відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України, а згодом, о 15:30 урочистості до Дня незалежності України, в рамках яких буде вручено відзнаки «За заслуги перед Вижниччиною»  та буде проведено відкриття фестивалю мототуризму «Шлях мольфара-2019. Примівник», який проходитиме у Вижниці впродовж трьох днів.
Архів новин