вВідео
Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Головними державними інспекторами  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управлінням Держпраці у Чернівецькій області  за 11 місяців 2018 року  виявлено 431 працівника, котрі працювали без належного оформлення: 

Завдяки посиленій увазі Головного управління Пенсійного фонду України в області до сплати фізичними особами-підприємцями фінансових зобов’язань та активній співпраці з соціальними партнерами і органами влади з легалізації праці й стягнення з представників малого і середнього бізнесу боргів з початку року до бюджету надійшло близько чверті мільйона єдиного внеску,

17 грудня 2018 року о 16 годині у залі засідань районної ради відбудеться перше засідання Ради розвитку Вижницького району.

 

На розгляд виносяться питання "Звіт про досягнення Вижницького району за 2014-2018 роки" та "Перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки".

 

Участь у заході візьме в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк та перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода.

 

Співробітники Служби безпеки України блокували у Чернівецькій області виробництво та збут великих партій психотропних речовин.

Оперативники спецслужби встановили, що п’ятеро місцевих жителів виробляли на території власних помешкань та місць тимчасового проживання амфетамін для продажу. Готовий «товар» зловмисники збували наркодилерам.

11 грудня 2018 року на базі Мигівського НВК відбулось засідання методичного об’єднання вчителів інформатики Вижницького району з теми «Компетентнісний підхід на уроках  інформатики». 

Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що особи з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Працівниками Вижницького відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області щоквартально проводиться детальний аналіз числа оплачених днів  з приводу тимчасової непрацездатності. Встановлено, що протягом 2018 року спостерігається зростання числа оплачених днів по тимчасовій непрацездатності порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Одним з основних завдань Фонду соціального страхування України є проведення профілактичної роботи, спрямованої на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням.

Відтепер новим онлайн сервісом із заповнення заяви для оформлення біометричних паспортів можна скористатися в усіх областях України. Сервіс доступний на офіційному веб-сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/qr.html.

У зв'язку із  завершенням  бюджетного 2018 року та з метою рівномірного навантаження на бюджет, управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області  просить розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів активізувати укладання договорів на придбання товарів, робіт та послуг
Архів новин