вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Шановні медичні сестри Вижницького району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри! Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії.

Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж. Такий перерахунок пенсій проводиться для пенсіонерів, які після призначення (перерахунку пенсії) продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менш ніж два роки.

Чи можна надавати бухгалтерські послуги платнику єдиного податку?

Які є пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб?

Станом на 12 травня 2021 року у Чернівецькій області майже 700 актуальних вакансій, це на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб (на 4 особи більше ніж у минулому році).

Сьогодні, 9 травня, у Вижниці відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційне відзначення розпочалося покладанням квітів до Братської могили загиблим воїнам. Біля Братської могили було запалено Вічний вогонь та організовано Почесну варту. 

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання суб’єкти господарювання до початку опалювального періоду мають проводити гідравлічні випробування теплових мереж.

Гідравлічні випробування – це метод діагностики, який дає змогу виявити і ліквідувати зношені ділянки мереж та запобігти появі пошкоджень під час майбутнього опалювального періоду. Наразі це дієвий запобіжний захід, який дозволяє заздалегідь виявляти критичні місця тепломереж. Адже справний стан трубопроводів є запорукою безпеки мереж та безаварійного проходження опалювального періоду.

Любі наші матері!

Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Днем матері!

Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.

Не будь байдужим, запишись до територіальної оборони Вижницького району!!! 

Військова частина А-7186 (м. Вижниця) проводить добір на військову службу у військовому резерві підрозділів територіальної оборони небайдужих патріотично налаштованих, свідомих громадян, які стануть на захист свого району.

За детальною інформацією звертайтесь у Вижницьку районну державну адміністрацію та у Вижницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат).

м. Вижниця, вул. Українська 88 А, каб. 1

тел. (068) 572 36 47 – Мельник Василь Сергійович

Начальник штабу – окремого батальйону ТрО.

Шановні ветерани! Дорогі Вижниччани!

У День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують роботодавцям, що за використання праці найманих працівників з порушенням трудового та податкового законодавства, передбачена відповідальність.

Зокрема, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, виплату зарплат «в конверті» підприємство, фізична особа-підприємець, платник єдиного податку на І-ІІІ групі оподаткування отримає попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить 10 мінімальних заробітних плат (з 01.01.2021 року – це 60 тис. грн). За повторне порушення передбачено відповідальність 30 мінімальних заробітних плат (180 тис. грн відповідно).
Архів новин