вВідео
Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

Для тих, хто незабаром досягне пенсійного віку, але не має достатнього страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення, варто знати, що нестачу необхідного страхового стажу можна поповнити:

-  працевлаштувавшись на роботу, якщо тривалість часу до настання пенсійного віку дозволяє набути потрібний стаж (адже, роботодавці повинні забезпечувати оплату праці в сумі не меншій за встановлену законодавством мінімальну заробітну плату, і право кожного робітника вимагати від роботодавців дотримання цих норм);

Ми відкриваємо ОТГ шлях управляти своїми територіями. Так прокоментував прийнятий парламентом у першому читанні законопроект №6403 «Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності, спрямований на спрощення планування територій для громад, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

Наголошують фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Так, відповідно до ст. 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон), контрольна стрічка – це документ, надрукований або створений в електронній формі реєстратором розрахункових операцій, який містить копії надрукованих цим реєстратором розрахункових документів, а для документів в електронній формі додатково фіскальні звітні чеки.

Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами

Під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО:

1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;

2) відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м

Співробітники Служби безпеки України затримали у Чернівецькій області групу осіб, які намагалися організували канал нелегальної міграції до країн Європейського Союзу.

Правоохоронці встановили, що троє місцевих мешканців планували переправити через українсько-румунський кордон трьох громадян Республіки Гана. Іноземці нелегально перебували на території України без будь-яких дозвільних документів. За таку «послугу» мігранти мали заплатити зловмисникам по дев’ятсот доларів США кожен.

Сьогодні, 15 листопада, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів нараду з питань відзначення у районі Дня Гідності та Свободи. 

21 листопада у Міліївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться вручення літературної премії імені Дмитра Загула. 22 листопада о 12.00 у залі засідань районної ради відбудеться засідання круглого столу з студентською та учнівською молоддю «Україна – територія гідності та свободи».  

Сьогодні, 16 листопада, у Вижниці презентували книгу краєзнавця Іллі Стринадка про вижницьку православну громаду. У презентації взяли участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, голова Вижницької міської ОТГ Олексій Чепіль, духовенство Української православної церкви Київського патріархату, наукова та творча інтелігенція, представники громадськості. 

Багатьох працівників закладів освіти та охорони здоров’я цікавить питання: чи змінилися умови призначення пенсій за вислугу років? У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомили, що змінами, внесеними до пенсійного законодавства з 11 жовтня 2017, звужено коло осіб, які мають право на призначення пенсії за вислугу років.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області інформують, що релігійні організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та пройти  перереєстрацію до 1 січня 2018 року.

За словами фахівців фіскального відомства – дана процедура являється обов’язковою. Якщо не привести свої установчі документи у відповідність та не надати їх копії до фіскальної служби, релігійні організації будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після зазначеної дати. Це призведе до втрати ознаки  неприбутковості і відповідно виникають об’єкти оподаткування для сплати податку на прибуток підприємств.
Архів новин