вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Щиро вітаю усіх жителів Вижниччини із Вербною неділею!

Сьогодні християни східного обряду відзначають свято входу Господнього в Єрусалим, або ж, як прийнято казати в народі, Вербну неділю. Натомість християни західного обряду – Воскресіння Христове.

Наступної середи, 24 квітня, з ініціативи ГО «Волонтери Вижниці» відбудеться прибирання  від сміття прибережної смуги річки Черемош починаючи від зруйнованої «кладки» до залізного мосту. Про свою активну участь уже заявили учні та вчителі Вижницької гімназії.

Систему безоплатної правової допомоги називають одним із найуспішніших проектів уряду України. Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочали свою роботу у липні  2015 року, тим самим розширивши громадянам доступ до правосуддя. Про успішність системи говорить висока довіра до неї серед населення.

У період з вечора (17.00) 27 квітня до ранку (08.00) 2 травня буде проведено регламентні роботи з технічного обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання міграційної служби. Технічні роботи заплановано на вихідні та святкові дні, коли підрозділи міграційної служби не працюватимуть.

На Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Кубок Карпат-2019» чудові результати показали спортсмени Вижниці. В категорії 2003-2005р.н. 4-те місце зайняв Григоряк Дмитро і 6-те місце посів Гоян Михайло . Романюк Дмитро і Слободян Віталій хоч не потрапили в перший фінал, але показали досить пристойний теніс . В категорії взяли участь понад 45 спортсменів.

Сьогодні, 18 квітня, відбулося засідання чергової XХVІІІ сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Михайло Андрюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Іван Рибак, депутат обласної ради Юрій Гавриляк, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.

Вже сімнадцятий рік поспіль Громадська організація «Вишиваний дивотвір, яку очолює керівник рукодільної мережі «Санта» Одарка Кучерява, розгортає свою виставку, урочисте відкриття якої відбулось 14 квітня в Художньому музеї м.Чернівці.

Тема виставки незвичайна - «Буковинська тайстра». Вона нині викликає великий інтерес у молоді та людей старшого покоління.

Управління Держпраці у Чернівецькій області повторно інформує : 

задекларована праця - оплачувана діяльність на основі трудового договору, який забезпечує соціальні гарантії та права працівників.

Не задекларована праця - оплачувана діяльність, яка офіційно не оформлена, або не повністю оформлена відповідно до чинного законодавства.

Сьогодні, 17 квітня, з нагоди Дня пожежної охорони в Державній пожежно – рятувальній частині №4 м.Вижниця відбулись урочисті збори. Привітали рятувальників голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, начальник Вижницького РС Управління Олександр Ткач.

У смт Берегомет Вижницького району відбувся турнір знавців професій «Калейдоскоп професій». 

Перемогу виборювали 5 команд, які представляли професії: перукаря, електрика, фермера, лікаря та фахівців туристичного та готельного бізнесу.
Архів новин