вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З метою перевірки готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період, 27 листопада  відбулися показові тренування. 

З метою попередження пожеж рятувальники регулярно проводять профілактичні заходи в житловому секторі.

Так, 24 та 25 листопада в смт. Берегомет, м. Вашківці, с. Волока відбувся черговий рейд.  Під час відпрацювання вогнеборці поспілкувались із громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки. 

Саме зараз, у листопаді місяці, до настання стійких заморозків (щоб рослини встигли добре вкоренитися) на ринках області пропонуються до продажу саджанці багаторічних культур – плодових, ягідних, горіхоплідних культур.

Традиційно споживачі звертаються за посадковим матеріалом до реалізаторів на ринках чи інших місцях його продажу. Досвідчені – до розсадників, в яких вирощуються сертифіковані безвірусні підщепи і дерева. 

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. Вже традиційно на Вижниччині біля пам’ятного хреста в с.Слобода-Банилів проведено поминальну панахиду за померлих від голоду всіх років, яку провів ієрей Степан – священник сільської Свято-Дмитріївської церкви.             

Закон України "Про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" повернуто із підписом Президента, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

В останню суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору. У цей скорботний день ми найчастіше згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид проти українського народу.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Працівники відділу освіти, служби у справах дітей, інклюзивно-ресурсного центру, районного центру надання соціальних послуг взяли сьогодні участь в онлайн семінарі «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей: обмін досвідом з актуальних питань практики»

Управління Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області повідомляє, що до 20 грудня 2020 року триває передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал “Казна України” на 2021 рік, Передплата здійснюється через відділення УДППЗ “Укрпошта”, передплатний індекс 37620 в каталозі видань ДП ”Преса” на І-е півріччя 2021 року.

З початку року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості склала 9920 одиниць. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості -  7476 осіб, з них майже 40% працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного.
Архів новин