вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Нагадуємо, що з початку введення в дію карантину на території Чернівецької області в усіх районних підрозділах Управління ДМС впроваджено окремий режим прийому громадян згідно визначеного графіка.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Михайла Чорнея від 01 квітня 2020 року №10-ОС з сьогоднішнього дня (02 квітня 2020 року) на посаду заступника голови райдержадміністрації призначено Федорощака Миколу Миколайовича.

З біографічною довідкою новопризначеного заступника голови райдержадміністрації можна ознайомитись ТУТ.

 

Під час карантину, боржники можуть сплатити  кошти самостійно:

 

·        через банківські установи;

 

·        онлайн за допомогою QR-code, який зазначається в постанові про відкриття виконавчого провадження.

Рятувальники відновили роботу по дезінфекції вулиць. Зокрема сьогодні зранку обробку здійснено по місту Вижниця, а напередодні силами працівників філії «Вижницький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» прибрано узбіччя доріг на під’їзді до районного центру. 

Вчора, 30 березня, голова райдержадміністрації Михайло Чорней провів чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто 5 питань.

Підсумуємо основні аспекти проведеного засідання.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що з урахуванням складної епідеміологічної ситуації Уряд посилює соціальну складову своєї діяльності й пропонує нові програми соціального захисту населення. Зокрема, це стосується збільшення соціальних виплати та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Сьогодні, 31 березня, народний депутат по 202 виборчому округу Максим Заремський передав через свого помічника придбані за власні кошти засоби індивідуального захисту, а саме: антисептики, бахіли, латексні рукавички та маски.  Ці засоби вже направлені для потреб медичних працівників та соціальних робітників Вижницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

Сьогодні, 31 березня, очільники районної влади Михайло Чорней та Михайло Андрюк провели відеоконференцію з питань запобігання поширенню COVID-19 з головами міських, селищної та сільських рад за участі депутатів районної ради.

Пандемія коронавірусу вдарила не тільки по економіці та соціальних зв’язках. Для Церкви це теж стало викликом. Загроза з кожним днем стає все ближчою та темпи поширення вірусу нарощуються.

Дорогі священнослужителі!

Прошу Вас з великою відповідальністю підійти до проблеми поширення коронавірусної інфекції, зокрема і у Вижницькому районі. У цілому світі пандемія вірусу CОVID-19 губить численні життя, не зважаючи на соціальний статус, віросповідання, матеріальні статки.

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.
Архів новин