вВідео
Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У вівторок, 18 червня, відбулося урочисте відкриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука».

Якщо ви плануєте сплатити вартість оформлення ID-картки або закордонного паспорта  самостійно – у зручному для вас відділенні банку, через платіжний термінал  або за допомогою інтернет-банкінгу  – радимо скористатися нашим електронним сервісом «Платіжні реквізити», який з початку 2019 року вже отримав понад 157 тисяч унікальних відвідувань.

Шановні земляки!

 

Сердечно вітаю усіх жителів району із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають його в народі – зеленими святами!

Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати.

Цими вихідними у місті Трускавець Львівської області відзначали День міста, в рамках якого відбулись Дні Буковини. На запрошення міської ради міста Трускавець з концертною програмою та презентацією аматорського мистецтва Буковини завітала делегація нашої області.

Шановні працівники медичної галузі району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом —

Днем медичного працівника!

Робота медиків – рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує. І сьогодні хочеться висловити щиру вдячність всім, без кого би не обійшлася медична галузь нашого району. 

Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області повідомляє, що в період з 11 по 14 червня 2019 року начальником відділу перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Мішуровою О.Г. та головним спеціалістом цього відділу Руданом Я.С. була проведена планова перевірка КУ «Вижницька ЦРЛ» з питань правильності та обгрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатност

З 10 по 14 червня 2019 року на території с. Мигове Вижницького району  для учнів Мигівського НВК-опорного закладу та Банилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Діяконюка працював тимчасовий пересувний наметовий табір військово-патріотичного спрямування «Літо мужності-2019» .

Пріоритетними напрямками роботи табору були: оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та заслуги перед українським народом почесною грамотою Верховної Ради нагороджено директора Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля Вижницького району Чернівецької області Хачман Любов Георгіївну.

На забезпечення виконання наказу Мінсоцполітики від 11.04.2019р. №551 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей», Вижницьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області проводиться робота по налагодженню співпраці 

День батька, який тепер відзначається на державному рівні, цьогоріч випадає на 16 червня. Згідно Указу Президента України в Україні від 18 травня 2019 року свято відзначатимуть у третю неділю червня, як у більшості країн світу.  Указ Глави держави прийнятий «з метою створення сприятливих умов зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей». 
Архів новин