вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

В умовах воєнного стану до підрозділів міграційної служби нерідко звертаються мешканці областей, що нині перебувають під окупацією. Якщо така особа не була раніше документована засобами Єдиного демографічного реєстру та має паспорт застарілого зразка, процес ідентифікації може бути суттєво ускладнений. 

За законодавством України, міжнародними правилами документування, вимогами національної безпеки документування не ідентифікованої особи є неможливим. У випадку, якщо за наданими документами ідентифікувати особу неможливо, міграційна служба змушена та має право відмовити в оформленні паспорта.  

Слід мати на увазі, що вичерпного переліку документів під час оформлення паспорта громадянина України для мешканців тимчасово окупованих областей не існує, так само як немає обов’язку особи надавати такі документи. 

Однак перед візитом до підрозділу ДМС, ЦНАП або Паспортного сервісу, Вижницьке відділення УДМС у Чернівецькій області радить уважно заповнити опитувальник (https://dmsu.gov.ua/assets/files/doc/zapytalnyk.pdf) та взяти із собою наявні документи або їх копії. Це допоможе провести необхідні перевірки, ідентифікувати вашу особу та забезпечити разом із паспортом легальний  доступ до всіх соціальних гарантій з боку держави Україна. 

Релоковане підприємство, яке переїхало на Буковину разом із виробничими потужностями із Миколаївської області, терміново потребує швачок.

Підприємство займається пошиттям трикотажних виробів для дому. Має великі обсяги замовлень від країн Європи, та потребує збільшення кількості працівників. Наразі виробництву  потрібні 50 швачок.

Роботодавець готовий брати на роботу людей без досвіду роботи, та самостійно оплачувати навчання на виробництві.

💰Пропонується заробітна плата від 20 тис.грн.

☎️У разі зацікавлення вакансією пропонуємо звертатися за телефоном +380507500683.

З актуальною базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://bit.ly/3Il7JmV.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

👪30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який став святом здійснення мрій, святом дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

З нагоди відзначення Дня усиновлення перша заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альона Атаманюк відзначила подяками опікуна та батьків-вихователів Вижницького району.

Щира вдячність всім усиновлювачам, опікунам/піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям Вижницького району, які щодня безмежною любов'ю зігрівають серця дітей у своїх родинах, зцілюють дитячі душі, надають їм упевненості у завтрашньому дні. Нехай у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними й щасливими.

Під час експлуатації пічного опалення НЕОБХІДНО:

1) перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці;

2) відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м;

3) біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5×0,7 м;

4) усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;

5) печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій відповідно до вимог будівельних норм;

6) попіл й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

При користуванні печами ЗАБОРОНЕНО:

– розпалювати їх легкозаймистими та горючими рідинами;

– використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі;

– сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

– зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу;

– розмішувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

– проводити розпалення печей дровами, довжина яких перевищує розміри топки;

– здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;

– виносити та викидати гаряче вугілля ближче 15 метрів від будівель;

– зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці;

– використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи;

– влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби;

– прокладати димоходи опалювальних печей по горючих основах;

– закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;

– топити печі під час проведення у приміщеннях масових заходів;

– доручати розпалювання печі та нагляд за нею дітям.

Із с.Брусниця.

Загинув 28 вересня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вище Солоне, Харківської області. 

Вічна пам'ять та слава відважному воїну. 

Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

Жителя села Запша, Путильської ТГ.

Герой-солдат проходив службу у військовій частині А2120.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні о 13:00 в смт Путила.

Вічна пам'ять та слава Герою!

Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам.

🔻 головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції, мобілізаційної роботи Вижницької районної військової адміністрації (детальніше);

🔻 головного спеціаліста відділу  забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку та гуманітарної сфери Вижницької районної  військової адміністрації (детальніше);

З особовою карткою державного службовця можна ознайомитися за посиланням:👇

https://docs.google.com/document/d/1zQH_VlPXTpwPWRC3Mp9aBdoG9hj617uY/edit?fbclid=IwAR26yy3grfYFxV0D4UynsIZHEJp1WAnu7U1C3ymhfo7f92JrttYZJGPSWBg 

 2 жовтня, в Україні відзначається День територіальної оборони. Свято встановлене Указом Президента України минулого року і відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Впродовж останніх семи місяців Сили територіальної оборони Збройних Сил України з честю довели у боях, що готові та спроможні чинити супротив ворогу.

Щира вдячність кожному хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта. 

Разом до Перемоги!

Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.

Як і на початку роботи представництва ДМС України у Варшаві, подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів у нових містах здійснюється за допомогою програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ»:

- у місті Кракові за адресою: Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 31-154.

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

- у місті Гданську за адресою: Chelm. Shopping center Cienista 30, 80-046

Графік роботи: пн-сб з 10 до 19 години. 

Наразі у мобільних комплексах громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і скористатися послугою з оформлення обох документів одночасно. 

Зареєструватися на отримання послуг можливо онлайн – з допомогою електронної черги, а також в порядку живої черги – якщо з якихось причин зареєструватися онлайн не вдалося. Для того, щоб стати у живу чергу, потрібно прийти до «Паспортного сервісу» вранці та отримати талон на обслуговування протягом робочого дня.

Водночас нагадуємо громадянам, що не варто користуватися послугами третіх осіб, які пропонують вам реєстрацію в електронній черзі для отримання адміністративних послуг ДМС України. Як правило, це шахраї, які мають намір незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Частіше за все в таких ситуаціях люди ризикують залишитися без грошей та без документів. 

Пам’ятайте – запис до електронної черги є безоплатним! Відтак, закликаємо усіх не користуватися послугами посередників.

Більш детальна інформація про роботу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» – за посиланнями:

https://pasport.org.ua/  

https://www.facebook.com/passportcenterua 

🍁💐 День працівників освіти – свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей, свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Дякуємо вам за вашу чесну, важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем в цей не легкий для України час.

Бажаємо Божого благословіння, мирного неба над Україною, дитячих посмішок, здоров’я, благополуччя та довголіття.

З Днем учителя!💙💛
Архів новин