вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У Вижницькому управлінні обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертають увагу пенсіонерів, які працевлаштувалися чи звільнилися з роботи на необхідності своєчасного повідомлення про це орган Пенсійного фонду адже від даного факту може залежати розмір пенсійного забезпечення.

Згідно із п.2.19 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005 №22-1 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за №1566/11846: 

Поняття «одинока мати». 

 Одинокою матір’ю  вважається:

• жінка, яка не перебуває у шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері;

• вдова;

• жінка, яка виховує дитину без батька (в тому числі і розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, попри факт отримання аліментів, і жінка, яка вийшла заміж, але її дитина новим чоловіком не усиновлена).

Одним із основних напрямків діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є забезпечення застрахованих осіб послугами з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України після перенесення захворювань і травм. 

Згідно ст. 2 Закону України “Про органи самоорганізації населення” “органи самоорганізації населення – представницькі органи, що створюються жителями, які на законних підставах проживають на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення завдань, передбачених цим Законом”. Тобто, завдяки створенню ОСНів громадяни, які на законних підставах проживають на певній території, мають змогу об'єднати свої зусилля для вирішення окремих питань місцевого значення, брати безпосередню участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку своєї території. Для цього органи самоорганізації наділені рядом повноважень, зокрема:

Коли настає час оформляти пенсію, актуально перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату пенсії - у банку, чи на пошті?».

Щороку все більше жителів району обирають обслуговування у фінансових установах. Так, станом на 01 січня 2017 року пенсію в банках одержують майже  53 % від загальної  кількості пенсіонерів району.

Послуга «пенсія через банк» вигідна всім сторонам: Пенсійному фонду, банкам і, власне, пенсіонерам. Беручи до уваги, що фінансування пенсійних виплат через поточні рахунки банків відбувається безкоштовно, Фонд заощаджує значну суму коштів. 

Система покарань, не пов’язана з позбавленням волі, існувала в нашій країні й раніше. Є покарання пов’язані із забороною обіймати певні посади і займатися певною діяльністю, є покарання у виді громадських робіт, які полягають у відпрацюванні безоплатних робіт на об’єктах, які визначені органами місцевого самоврядування. Ці покарання були і до того, як була впроваджена пробація в Україні. Але в усьому світі був інший підхід до альтернативних покарань. Альтернативне покарання – це лише частина системи пробації. Людина не потрапляла в місця позбавлення волі, її дійсно залишали у соціумі та виносили їй вирок.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що з 01.04.2017 року набуває чинності нова редакція статті 52 «Податкова консультація» Податкового кодексу України. Зазначені зміни передбачені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 №1797-VIII. 

Висока вологість та температура повітря (>70% та tº 18-30ºС) впродовж червня сприятимуть розвитку яєць та відродженню гусениць стеблового кукурудзяного метелика у посівах кукурудзи. Дієвим та ефективним прийомом в обмеженні чисельності і шкідливості метелика в період льоту та відкладання яєць є : випуск вогнівочної форми трихограми (не менше трьох разів з інтервалом 5-6 діб) - для знищення яєць та застосування інсектицидів - після масового виплодження гусениць. 

Легалізація заробітної плати є не лише джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого  витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги, в першу чергу - це захист прав застрахованих осіб! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного мешканця нашої області.

В умовах сьогодення одним з актуальних та пріоритетних напрямків діяльності органів державної влади України, у тому числі правоохоронних органів, є запобігання корупції, що включає в себе застосування превентивних антикорупційних механізмів, а також усунення наслідків корупційних правопорушень.

Так, за вчинення корупційних правопорушень, а також правопорушень, пов’язаних з корупцією, законами України встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та / або цивільно-правову відповідальність.
Архів новин