вВідео
Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО! Про проект

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

У Вижниці встановили рекорд України з наймасовішого виконання Щедрика

нновини

Вчора, 11 вересня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

На засіданні заслухано інформацію щодо стану виконання доручень даних протокольним рішенням на позачерговому засіданні комісії 31 липня цього року. Зокрема, фахівець Вижницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області поінформував про те, що проведено незалежний аналіз води, результати якого підтвердили, що на сьогоднішній день вода, яка надходить з свердловин до водогону міста Вижниця та селища Берегомет є придатною для вживання. 

Також на засіданні комісії розглянуто питання щодо стихійної торгівлі тваринами, продукцією тваринного походження. За результатами розгляду цього питання дано доручення головам Вижницької та Вашківецької ОТГ, Банилівському та Коритнянському сільським головам спільно з керівниками ринків вжити вичерпних заходів щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на ринках живими тваринами та продуктами тваринного походження в селах Іспас, Мілієве, Банилів, Коритне та Карапчів, а також роботи незареєстрованих торгових майданчиків у вищезгаданих населених пунктах. 

 
Архів новин