вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні начальник районної військової адміністрації Михайло Чорней провів нараду з керівниками релокованих підприємств та керівниками приватного бізнесу Вижницького району щодо адаптації та подальшої спільної роботи.

Кожен із керівників релокованих підприємств поділився своїми подальшими планами, а також поділився проблемами, які виникають у процесі їх реалізації (покращення житлових умов, переведення на альтернативні види палива, забезпечення робочою силою та інші).

"Перезапуск економіки у воєнний час є одним із найпріоритетніших завдань уряду. Тому зараз дуже важливо, щоб бізнес продовжував діяти, відновлював свою роботу, підіймав економіку країни та надавав робочі місця. Вижниччина стала надійним прихистком не лише для вимушених переселенців, а й для всього українського бізнесу, зокрема для релокованих підприємств. На території нашого району розпочали свою діяльність підприємства, які займаються виготовленням модульних будинків, меблів, освітлювальних приладів, віконних систем високотехнологічної продукції та електричного устаткування тощо. Вижницька районна військова адміністрація задіяна у підтримці малого та великого бізнесу та готова до подальшої співпраці.", - зазначив Михайло Чорней.
Архів новин