вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Чорней у  місті Хмельницькому прийняв участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Конгрес проводився за участю держави Володимира Зеленського, а також понад 150-ма делегатами: представниками Офісу Президента, міністрами профільних міністерств, народними депутатами, керівниками обласної та районних рад Хмельниччини, очільниками громад із різних куточків України. Також більше ста голів громад із усієї України долучилися до заходу онлайн, зокрема заступник голови районної державної адміністрації Микола Федорощак, голова районної ради Михайло Андрюк та голови територіальних громад Вижницького району.

Серед основних завдань Конгресу – сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування, налагодженню взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Підсумовуючи засідання Президент підкреслив, що головна мета таких зустрічей – це конкретні результати. Тож висловив сподівання, що під час наступних засідань багато проблем, які були озвучені сьогодні, уже увійдуть на стадію вирішення.
Архів новин