вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Шановні жителі Вижниччини!

Щиросердечно вітаю вас із прийдешнім Новим роком!

У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Історії держави, Вижницького району, кожного з нас. Так уже повелося, що під завісу року нинішнього й у переддень прийдешнього згадуємо ключові події останніх дванадцяти місяців та дякуємо Всевишньому за добрі дні прожитого року. Дякуємо один одному за щоденну працю задля сьогодення та щасливого майбутнього наших дітей, задля світлого майбутнього України!

Рік, що минає був складним, багатим на виклики, але водночас приніс нам історичні здобутки. Ми разом боролися з пандемією, протистояли стихії та усували її нищівні наслідки, розпочали та майже завершили будівництво приймального відділення при опорній Вижницькій районній лікарні, відстояли утворення Вижницького об’єднаного району.

Ми прожили цей важкий і водночас насичений рік,  на одному диханні, як єдина українська родина. У спільній боротьбі та злагодженій співпраці, де кожен із нас відчував свою відповідальність та робив можливі і неможливі речі задля розвитку Вижниччини, збереження здоров’я та життя наших громадян.

Переконаний, що Новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати задля своїх родин, рідної Вижниччини та всієї України – лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя.

Висловлюю вдячність усім жителям району за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм.! Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть життєві труднощі та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на гарні події, позитивні зміни, професійні здобутки та нові досягнення.

Нехай Новий рік наповнить ваше життя світлою радістю і теплом, виправдає всі надії, обдарує щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю і затишком в оселях, додасть невичерпної енергії для здійснення усіх гарних задумів і сподівань.

Щасливих і веселих свят!
Архів новин