вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Я хочу подякувати всім буковинцям, які відповідально дотрималися карантину вихідного дня. Інспектори Національної поліції та Держпродспоживслужби дієво нагадували про обмеження тим, хто не почув чи не усвідомив спільної відповідальності у протистоянні пандемії підступної інфекції.

Майже 30 000 буковинців перехворіли з лабораторним підтвердженням, велика кількість перенесли недугу без симптомів або у легких формах. Нас надзвичайно турбує той факт, що кількість летальних випадків на Буковині є найвищою серед усіх інших регіонів України. Мусимо запобігти подальшим смертям людей і зробити це спільно.

Органи державної влади з усіх сил допомагають лікарням фінансуванням та забезпеченням необхідними препаратами, медичним киснем і обладнанням. 1 грудня ми прозвітуємо про результати за поточний місяць – реальні показники реальної роботи.

Лікарі, медсестри і санітари, сімейні лікарі і команди «швидкої допомоги» – всі мобілізовані на 100%. Залишається лише нам усім, які розраховують на медичну допомогу, максимально загальмувати поширення інфекції.

Як це зробити? Визначити для себе мінімальне коло людей – рідних, колектив на роботі – з якими мусимо спілкуватися і у наступні 2-3 місяці. Ні з ким більше не контактувати! Не дозволити інфекції захоплювати все нові і нові середовища, не дозволити коронавірусу вбивати наших людей. Це не важко, допоможи зберегти життя!
Архів новин