вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Під час сьогоднішньої наради, яку провів голова райдержадміністрації Михайло Чорней обговорено питання роботи інфекційного відділення КНП «Вижницька районна лікарня».

Як поінформував заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Петро Вовк з 1 вересня терапевтичне та педіатричне відділення лікарні перепрофільовані в інфекційне відділення, де нещодавно замінено перекриття даху. На базі інфекційного відділення розгорнуто 53 ліжка інфекційного профілю.

Створено 5 CОVID-бригад. Наразі є 14 точок доступу кисню і вирішується питання для проведення додаткових точок, аби забезпечити 80% ліжок централізованим постачанням кисню. В лікарні є 6 апаратів ШВЛ: 3 високого класу, 2 середнього класу та 1 низького класу. Закуплено 4 концентратори кисню, 7 моніторів пацієнта, в наявності 150 кисневих масок та 30 банок для зволоження кисню багаторазового використання, пересувний цифровий рентген-діагностичний апарат, 3 іфузомата, 5 пульсоксиметрів, замовлено дефібрилятор, аналізатор для ІФА, оголошено тендерні закупівлі на придбання біохімічного автоматичного аналізатора,. Постійно йде поповнення запасів засобів індивідуального захисту, антисептичних засобів, лікарських засобів. Станом на 22 вересня в інфекційному відділенні лікарні лікується 18 хворих.

Однак, відповідно до зобов’язань перед НСЗУ, заклад має потребу в  придбанні лампи для фототерапії новонароджених, столика для новонароджених з підігрівом, дитячого пульсоксиметра. Крім того потрібно придбати додатково 5 кисневих концентраторів та 5 пульсоксиметрів, хірургічний відсмоктувач, апарат для УЗД та реанімобіль.

Детальніше читайте на сайті Вижницької райлікарні
Архів новин