вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Важливу інформацію під час карантину фахівці навчились доносити через канали онлайн комунікації. Так, сьогодні, 29 липня, працівниця Вижницької філії Чернівецького обласного центру зайнятості спільно з працівницею управління соціального захисту населення провели інформаційний вебінар з безробітними громадянами на тему: «Послуги державної служби зайнятості та проведення інформативної кампанії з протидії торгівлі людьми»

Безробітні громадяни дізналися, що з 2012 по 2019 роки в Україні отримали статус постраждалих осіб від торгівлі людьми 878 громадян із них: 871 - громадянин України, 7- іноземців, які отримали допомогу від держави. Протягом 2012-2020 років від трудової експлуатації постраждало 457 громадян: від сексуальної експлуатації — 224, до жебракування було залучено 57 осіб,  9 — постраждали від змішаної експлуатації.  Зафіксовано 14 випадків, коли дітей продавали третім особам, а ще одна особа постраждала від сурогатного материнства. Основною країною експлуатації громадян залишається Російська Федерація, на жаль, продовжується тенденція використання українців і всередині країни.

Учасники вебінару дізналися, що відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», та інших законодавчих актів, людині що потрапила в ситуацію торгівлі людьми надається допомога. Слухачам розповіли, куди звертатися по допомогу та як вберегтися від торгівлі людьми.
Архів новин