вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

2 тижні боротьби зі стихією в районі: безсонні ночі, згуртована робота всіх служб і людей, активізація всіх сил і засобів…

Ці випробування повінню ще раз показали, що тільки спільними зусиллями можна здолати виклики, навіть стихійні.

Хочемо висловити щиру подяку за скоординовану організацію роботи, надану техніку та матеріали для укріплення аварійних ділянок берегової лінії річки Черемош: Басейновому управлінню річок Прут та Сірет в особі Андрія Кавулі та Валерія Боровця, начальнику управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Олексію Гайдаю, Начальнику Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергію Михайлюку та начальнику Вижницького районного сектору Олександру Ткачу, начальнику Вижницького відділення поліції Олександру Кисилиці, начальниці Вижницького райавтодору Людмилі Нагірняк, інженеру Сторожинецького управління водного господарства Анатолію Джалу, директору ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Юрію Ткачуку, в.о. директора НПП «Вижницький» Віталію Стратію, директору ДП «Берегометське ЛМГ» Руслану Максимчуку, КП «Вашківецький хлібокомбінат», ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних матеріалів «Технобуд», ТОВ «Вижницька біопаливна компанія».

Не зволікаючи, відгукнулись підприємці, депутати місцевих, районної та обласної рад, які власним транспортом доставляли необхідні матеріали та власноручно допомагали робити укріплення.

Велика вдячність жителям Вижницької та Банилівської громад, які працювали дні і ночі не покладаючи рук над стримуванням сили стихії.

Вода по-трохи відступає, але на часі – оцінка завданих стихією збитків та допомога жителям, які постраждали від повені.

Тому просимо жителів підтоплених територій якнайшвидше звернутись виконавчих органів та депутатів місцевих рад для документування завданої стихією шкоди. Ці акти обстеження і дефектні акти, що підтверджують розміри завданих збитків, необхідні для узагальнення кошторисних розрахунків на проведення аварійно-відбудовних робіт відповідно до постанови КМУ 415 від 29.03.2002р. «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету».
Архів новин