вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень, в рамках заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби COVID -19, на виконання постанови МОЗ України від 21 квітня 2020 року №11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» було прийнято рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол №19 від 24.04.2020 року), яким заборонено відвідування жителями Вижницького району кладовищ, місць окремих поховань в населених пунктах району на період поминальних днів.

Крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Закликаємо вірян помолитись за живих та мертвих вдома, тим самим убезпечивши себе, своїх близьких та оточуючих, а також не додаючи роботи лікарям-інфекціоністам та епідеміологам. Сподіваюся на ваше розуміння та любов до ближнього.

Вшануймо пам'ять померлих не у шкоду здоров'ю живих.

 

З повагою,
голова районної
державної адміністрації                                                                                                                      Михайло ЧОРНЕЙ




Архів новин