вВідео
Онлайн інструменти ДРВ

Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вижницьке управління ГУ ДПС у Чернівецькій області відповідно до пункту ІІ Прикінцевих положень Закону України від 17.03.2020р.№ 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом працівників, які здійснюють обслуговування платників у Центрах обслуговування платників повідомляє, що з 24 березня 2020 року на період запровадження надзвичайної ситуації та введенням відповідними  рішеннями територіальної влади додаткових обмежувальних заходів направлених на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  Центр обслуговування платників (далі-ЦОП) працюватиме за окремим графіком, а саме, у робочі дні з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. із технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хвилин.

Прийом платників в ЦОПі здійснюватиметься за попереднім записом за телефоном: (037-30)2-17-92 або за допомогою інтернет-зв'язку (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

-         видачі картки платника податків,внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб –платників податків;

внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь- які платежі за серією та номером паспорта.         
Архів новин