вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Одним із  напрямків діяльності Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України є тісна співпраця із закладами охорони здоров'я Вижницького та Путильського районів.

Так, 10 лютого 2020 року начальник Вижницького відділення управління Палій М.С. провела робочу зустріч з головою ЛКК НКП "Вижницька районна лікарня" Вовком П.І. В ході заходу розглянуто питання контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності, особливо враховуючи сезонну тенденцію до збільшення кількості виданих листків непрацездатності; правильності заповнення документів що засвідчують тимчасову непрацездатність, проведення профілактичних заходів для зменшення захворюваності.

Наголошено на виконання лікувальними закладами обов’язків, покладених на них Порядком розслідування та обліку  нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від  17 квітня 2019 року № 337 в частині передачі екстреного повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та проведення необхідних досліджень для визначення наявності в організмі потерпілого алкоголю, наркотичних або токсичних речовин.

Також зроблено аналіз стану направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади України. Акцентовано увагу на активізації роботи щодо реабілітації при порушенні перебігу вагітності та медико-психологічної реабілітації учасників АТО.

 
Архів новин