вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

На обліку у Вижницькому відділенні управління знаходиться у 4532 страхувальники, з них: 1138 - юридичні особи, 3392 – фізичні особи -підприємці та 2 - члени фермерського господарства.

За 2019 рік доходна частина бюджету Вижницького відділення управління виконана на суму 38,388 тис грн, з них 8,508 тис грн  адміністративні штрафи та штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування.

Витратна частина бюджету за звітний період становить 19914,794 тис гривень.

Найвищу питому вагу в структурі витрат на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам складають витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності в сумі - 7325,496 тис грн, або – 36,8% та допомоги по  вагітності та пологах в сумі - 5926,461 тис грн, або 29,8 %.

Фактичні витрати за 2019 рік на виплату матеріального забезпечення склали - 13225,049 тис грн, в тому числі  на надання допомоги по тимчасовій непрацездатності - 7238,694 тис грн, на надання допомоги по вагітності та пологах -5986,355 тис грн.

Фактичний розмір видатків на фінансування допомоги на поховання становив 53.3 тис грн, тобто виплачено 13 допомог.

Протягом звітного періоду укладено 36 договорів про відшкодування Фондом санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб на загальну суму 420,6 тис грн. Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров'я працюючих.

Одним із головних напрямів роботи відділення є піклування про потерпілих на виробництві, людей, які в результаті професійних захворювань чи травмування на виробництві стали інвалідами або втратили рідних.

 Станом на 01 січня 2020 року на обліку у Вижницькому відділенні управління перебувають 186 осіб, які отримують страхові виплати та медико-соціальні послуги. Серед них – 106 осіб з інвалідністю: І групи – 4, ІІ групи – 17, ІІІ групи – 80, 85 осіб, яким встановлено стійку втрату працездатності без встановлення групи інвалідності, та 20 членів сімей потерпілих, які загинули внаслідок нещасних випадків на виробництві.

За 2019 рік у відділенні зареєстровано 6 нещасних випадків на виробництві, в тому числі 3 випадки з смертельним наслідком. Крім цього зареєстровано 2 випадки смерті на виробництві та 1 випадок не пов'язаний з виробництвом.

 Протягом звітного періоду здійснено такі страхові виплати:

- допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 10 потерпілим на суму 60,3 тис грн;

- щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 188 потерпілим на 4596,3 тис грн;

- щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 21 особі на суму 446,3 тис грн;

- одноразові допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності або в разі смерті потерпілого – по 4 випадках на суму 394,2 тис грн.

Приділяється увага питанням надання потерпілим необхідних медико-соціальних послуг. У цьому напрямі відділенням проведено таку роботу:

- витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію – 2 потерпілим на 17,4 тис грн;

- витрати на технічні та інші засоби реабілітації – 11 потерпілим на 169,0 тис грн;

- витрати на санаторно-курортне лікування – 13 особам з інвалідністю на 189,2 тис грн;

- витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення – 2 потерпілих на 31,0 тис грн;

- витрати на виплати на необхідні види догляду – 3 особам з інвалідністю на 197,4 тис грн;

- виплати на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування інвалідів – 9 особам на 3,4 тис гривень.

Відділенням сформовано та доукомплектовано необхідними документами особові справи всіх потерпілих, які мають право на забезпечення спеціальним автотранспортом. Станом на 01 січня 2020 року по Вижницькому відділенню 4 потерпілих мають право на первинне забезпечення автомобілями, а 3 потерпілих мають право на заміну автомобіля в зв'язку із закінченням 10-річного терміну експлуатації.

 Відділенням також здійснюються страхові виплати і надаються медико-соціальні послуги потерпілим, які вимушено залишили свої домівки в зоні проведення АТО. У Вижницькому відділенні управління на обліку перебуває 10 таких потерпілих. З них 8 осіб – тимчасово переміщених із зони проведення АТО, та 2 особи, які отримували виплати у відділеннях розміщених в зоні проведення АТО. Протягом року їм виплачувалися щомісячні страхові виплати, проводилася робота щодо забезпечення їх медико-соціальними послугами.

   

Начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області                                                                                   М.С.Палій
Архів новин