вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

В усіх територіальних підрозділах міграційної служби Чернівецької області власникам паспорта громадянина України у вигляді ID-картки надається послуга з внесення КЕП (кваліфікованого електронного підпису) на безконтактний електронний носій.

Послуга є безкоштовною та доступна для громадян України, які досягли 18-річного віку. Термін дії сертифікатів ключів КЕП становить 2 роки.
Оформити КЕП можна одразу після отримання ID-картки в територіальному підрозділі.

Якщо ви вже є власником паспорту громадянина України у вигляді ID-картки, то отримати КЕП можна в будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби на території України. Для отримання послуги необхідно надати ID-картку та ПІН і ПАК – коди для внесення кваліфікованого електронного підпису на безконтактний електронний носій.

Громадяни України, які оформили КЕП, зможуть не виходячи з дому використовувати електронні сервіси державних органів, отримувати адміністративні та банківські послуги, відкривати та вести бізнес.

Переліки територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області можна знайти тут: https://dmsu.gov.ua/chernivtsi/pidrozdily.html .

Управління ДМС у

Чернівецькій області 
Архів новин