вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України.

Навчання здійснюється абсолютно безкоштовно. Після закінчення вищих військових навчальних закладів надається 100% працевлаштування і можливість вибору – продовження військової кар’єри чи цивільної роботи по спеціальності.

У процесі навчання курсанти одержують грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

• гуртожитком;

• безкоштовним триразовим харчуванням;

• безоплатним медичним обслуговуванням;

• обмундируванням та речовим майном.

Стати офіцером тепер ще простіше.

У Збройних Силах України продовжується практика проведення курсів лідерства офіцерського складу (Лідерські курси) при вищих військових навчальних закладах.

 Відбору на лідерські курси підлягають громадяни із наявною вищою освітою (зі ступенем вищої освіти не нижче “Бакалавр”), віком до 30 років, які за підсумками проходження військово-лікарських комісій визнані придатні до військової служби та відповідають вимогам військової служби.

Громадяни, які приймаються на навчання через військові комісаріати, укладають контракт для проходження військової служби за контрактом проходять військову службу на посадах сержантського складу "слухач ", отримують грошове забезпечення як військовослужбовці служби за контрактом (від 11 000 грн.), знаходяться на повному утриманні ЗС України, розміщуються в гуртожитку для військовослужбовців за контрактом.

Випускники отримують первинне військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та призначаються на посаду офіцерського складу в Збройних Силах України.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Вижницького районного військового комісаріату або за тел. 2-12-45; 0677930532 – старший лейтенант Олексій ЗВАРИЧ.
Архів новин