вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

З 12 по 15 січня 2020 року на Вижниччині творче об’єднання «Таланти третього тисячоліття», директором якого є Тетяна Ксенофонтова (м.Черкаси) побували на нашій Вижниччині.

Одним з заходів насиченої програми гостей було свято для дітей з інвалідністю та дітей, які проживають у складних життєвих обставинах м.Вижниці 13 січня у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості.  Присутні мали змогу насолодитись виставкою нетрадиційної скульптури з рогозу народної майстрині з Києва Ірини Контар «Бабусині казки», виставкою робіт юних художників та умільців з Черкаської області (учасників гуртка «Коза-рогоза»), а також розкішним концертом, у якому взяли участь:

- Ансамбль «Accordion band», ДМШ № 2, м. Кривий-Ріг, кер. Надія Обертинська;

- Ансамбль народних інструментів «Domra style», ДМШ № 2

м. Кривий Ріг, керівник: Наталія Приходько, концертмейстер: Віктор Венгрус;

- Фольклорний ансамбль «Дзвіночки», Косенівський НВК,

Уманський район, Черкаська обл., керівник: Ганна Головченко;

- Вокальний гурт «Щасливе дитинство» - Ротмистрівська ДМШ, Березняківська філія, Черкаська область, керівник: Лариса Шеремет;

- Оркестр народних інструментів «Квітка України», ДМШ

№ 2, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., керівники: Наталія

Приходько, Надія Обертинська, концертмейстер Віктор Венгрус.

Паралельно для глядачів сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації і районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за спонсорської підтримки агрохолдингу «Мрія» організовано солодкий стіл.

Ініціатором творчої співпраці з «Талантами 3 тисячоліття» є сектор культури, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації. Завідувачка сектору Наталія Додяк три роки поспіль співпрацює з керівником Тетяною Ксенофонтовою. Творчі колективи «Талантів 3 тисячоліття» брали участь у багатьох фестивалях і творчих акціях Вижниччини, а вже  14-15 січня 2020 року вони візьмуть участь у Обласному фестивалі «Вашківецька Маланка (Переберія)»,  проведуть творчі  зустрічі з учнями Берегометської школи мистецтв, Мигівського НВК  і гуртківцями Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості.

 
Архів новин