вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Завтра, 3 грудня, відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами – людей, які щодня докладають надзвичайних зусиль, мають неабияку силу духу і які, дещо більше ніж інші, потребують уваги та турботи суспільства.

ОСОБЛИВИМИ є діти з особливими потребами, з яких нам, дорослим, інколи варто брати приклад незламності, віри та наполегливості. Таких відвідувачів у інклюзивно-ресурсному центрі Вижницької районної ради щодня радо зустрічають фахівці: учитель-логопед, психолог, учитель-реабілітолог.

Вже понад 5 місяців у Вижницькому інклюзивно-ресурсному центрі працює реабілтолог з профільною вищою освітою Андрій Данилюк, який суттєво підсилив дану ділянку роботи ІРЦ. Андрій підбирає індивідуальне лікування для кожного свого учня з врахуванням діагнозу та потреб (ДЦП, пост-інсультні стани, вальгусна деформація стопи, кіфосколіоз, тощо), систематично проводить сеанси масажів та ретельно підібраних вправ, дає поради для подальших самостійних занять на покращення досягнутого результату.

З дозволу матері, нам вдалося побувати на реабілітологічному «уроці» 12-річної Жанни, хворої на ДЦП. «Кожного ранку о 9-ій годині ми з Жанною приїжджаємо сюди на зарядку, - посміхається вона. – Куди тільки до цього часу ми не їздили, результату майже не було.  Тепер у нас є значні успіхи: Жанна вже може сидіти і на цьому ми не зупиняємось!»

Загалом сам Андрій Данилюк запевняє, що значна частина успіху його учнів – це їхня непохитна наполегливість, віра  та сила волі, а його справа – допомогти їм навчитись добре керувати своїм тілом.

Інклюзивно-ресурсний центр Вижницької районної ради працює щодня з понеділка по п’ятницю, з 9:00 год. до 18:00 год. та радо зустріне своїх нових учнів, з якими завжди готові працювати професіонали своєї справи.
Архів новин