вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Як інформує Вижницьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області, 28 листопада у будинку дитячої та юнацької творчості Вижницької міськради відбулася нарада – семінар з керівниками загальноосвітніх шкіл і дошкільних навчальних закладів, які входять до Вижницької ОТГ. У нараді – семінарі брали участь Палій М.С., начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області та страховий експерт з охорони праці відділення Семирозум О.І.

Керівників освітніх закладів поінформовано про стан оплати листків непрацездатності застрахованим особам з коштів Фонду. Розглянуто питання проведення заходів щодо зниження захворюваності застрахованих осіб з тимчасовою втратою працездатності, наголошено на проведенні аналізу листків непрацездатності виданих батькам, діти яких відносяться до груп часто хворіючих, під час канікул, за 1-2 дні до/після вихідних або святкових днів, проведення польових робіт, тощо; на перевірці інформації про відвідування дитини у період на який видано листок непрацездатності дошкільного навчального закладу. Обговорено організацію роботи з охорони праці в закладах освіти, проведення навчання з питань охорони праці посадових осіб та працівників, інші актуальні питання безпеки і гігієни праці.

Під час наради-семінару керівників закладів освіти ознайомлено з Концепцією реформування системи управління охороною праці в Україні, вимогами нових положень про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, затверджених наказами Міністерства освіти і науки України відповідно від 26.12.2017 №1669 та від 16.05.2019 № 659.
Архів новин