вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Сьогодні, 5 листопада, Юрій Татарин провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Заслухано інформацію про роботу управлінь,відділів та секторів та їхні плани роботи на найближчий час. Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич повідомив, що в частині шкіл району, які знаходяться на пічному опаленні, вже розпочато навчальний процес після канікул та стартував опалювальний сезон. В тих школах, які отоплюються природнім газом, канікули продовжено до середи включно, а з четверга навчальний процес буде відновлено, а опалення ввімкнено. Разом з тим вестиметься чіткий контроль показників лічильників та дотримання норм споживання природного газу.

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Олександр Николайчук доповів про поточну ситуацію щодо осіннього призову на строкову військову службу, а також повідомив, що опрацьовуються пакети документів 6 призовників щодо отримання одноразової допомоги, яка надається призовникам із районного бюджету. Додав, що незабаром буде проведене виїзне засідання координаційної наради за участю обласного військового комісара.

Начальниця управління соціального захисту населення Оксана Войтенко повідомила, що двоє осіб з числа дітей-сиріт вже отримали на свої рахунки державні кошти для придбання житла в сумі 340 тис. грн. кожен. Ще одна особа з числа дітей-сиріт отримає таку ж державну допомогу вже у грудні поточного року.

Начальниця фінансового управління райдержадміністрації Людмила Кириляк закликала розпорядників бюджетних коштів вжити заходів щодо економії бюджетних коштів по оплаті за природний газ в зв’язку зі зниженням ціни, а також впорядкувати фінансові справи в зв’язку зі зміною структури райдержадміністрації з 01.01.2020 року. Крім того, працівниками фінансового управління ведеться наразі напружена робота по розробці проєкту районного бюджету на наступні три роки.

За результатами наради дано ряд доручень та  встановлено терміни їх виконання.
Архів новин