вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Протягом 5 днів 50 юнаків та юначок Буковини здобували навики військової підготовки в рамках навчально-тренувальних військово-патріотичних зборів (вишколу) на базі ПОВЗ «Лунка». Участь в зборах також взяли 8 школярів із Вижниччини на чолі з вчителем «Захист Вітчизни» Вижницької ЗОШ Петром Ковалюком.

Захід присвячений 101-й річниці Буковинського народного віча

Останнього дня вихованці здавали залік за результатами проходження навчань. Оцінювалась швидкість, вправність, командна робота під час проходження військової смуги перешкод.

По завершенню змагань всі вихованці отримали сертифікати учасників вишколу, кращі учні нагороджені грамотами та подарунками від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. 

Петро Ковалюк повідомляє: «Наші кращі у всьому. Вони були розкидані по різних роях. Дівчата кращі у всіх видах: Лікар Яніна - розбирання та збирання АК-47, Білак Лілія- стрільба з  пістолета, Вітвіцька Анастасія-спортивне орієнтування, Лучик Влада і Фартушняк Юлія - тактична підготовка. Ковалюк Богдан - тактична підготовка та стройова, самооборона, Цикаляк Станіслав - вогнева підготовка.»

 Слава юним захисникам України!
Архів новин