вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Закінчення бюджетного року наближається, а тому наразі проводиться активна робота по формуванню районного бюджету на 2020-2022 роки. Так, з метою визначення пріоритетних районних (комплексних) програм, що фінансуються з районного бюджету вчора, 31 жовтня, проведено засідання однойменної робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка. До участі в засіданні запрошені розробники та головні розпорядники коштів районних (комплексних) програм, які доповідали про використання коштів на реалізацію заходів програм за 9 місяців поточного року та окреслювали плани діяльності на наступні роки.

Оскільки додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я для Чернівецької області на 2020 р. зменшена вдвічі (з 612 млн грн, які передбачені у 2019 р, до 304 млн грн.), то в наступному році відповідно й обсяг фінансування районних (комплексних) програм суттєво скоротиться. В світлі цього голова робочої групи Ілля Романюк закликав розробників та розпорядників коштів програм здійснити відповідні розрахунки та направити листи на керівників ОТГ щодо відшкодування коштів за проведені заходи в 2019 році та співфінансування програм на 2020 рік відповідно. Крім того, низка районних (комплексних) програм закінчується в поточному році, а тому голова робочої групи закликав посилити роботу щодо розробки нових програм, назвавши крайній термін – 25 листопада.

В зв’язку із скороченням та перейменуванням структурних підрозділів райдержадміністрації та впровадженням нової структури з 01.01.2020 року членами робочої групи наголошено на тому, що розробникам програм необхідно внести на затвердження наступної сесії районної ради зміни до діючих програм в частині зміни назви структурних підрозділів-розробників чи виконавців.

Після ретельного аналізу та враховуючи обмежену фінансову спроможність щодо фінансування районних (комплексних) програм в наступному році, робоча група напрацювала первинні пропозиції щодо їх фінансування, які будуть враховані при складанні районного бюджету на наступні три роки.
Архів новин