вВідео
Розірви коло насильства

Скажи булінгу - НІ!

Я маю вагу! Я маю значення! Я маю право!

 

Діти про Я МАЮ ПРАВО!

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів

нновини

Буковина здавна славиться своїми неповторними народними звичаями, традиціями та обрядами. Важко уявити найбільші віхи в житті людини, які б обходилися без обрамлення у стихію традицій народних. Наші пращури змогли їх дбайливо зберегти й передати своїм нащадкам.

У неділю, 8 вересня, у Чернівецькому музеї просто неба знову гуляли автентичне весілля за усіма канонами, які побутували в тому чи іншому куточку нашого краю. Цього разу усі охочі мали змогу зануритися у справжній вирій обрядів «наряджання весільного деревця», «вивід молодої», «приходини з сорочкою до молодого», «пошиття вінка», обрядового весільного дійства, що побутує у Товтрах на Заставнівщині.

Родзинкою цьогорічного свята став виступ гостей - народного аматорського фольклорного ансамблю «Червона калина» Ніжинського міського будинку культури Чернігівської області, керівник – Світлана Ігнатова. Учасники колективу презентували дещо екзотичний для буковинського глядача обряд сіверського весілля.

 У обласному святі «Осінь весільна» брав участь і колектив з Вижниччини - це народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Банилівська толока» народного дому села Банилів, керівник – Микола Мазуряк. Учасники «Толоки» показали фрагмент весілля с.Банилів. І все це, як на справжньому весіллі, із запальними танцями, музиками і пригощаннями.
Архів новин